Jubileuszowa 100. notka!

Czas bardzo szybko mija. Jeszcze kilkanaście godzin temu leżałam na plaży, przerzucałam gorący piasek z ręki do ręki i wsłuchiwałam się w szum bałtyckich fal (oraz w krzyk dzieci i ich matek i inne okolicznościowe odgłosy), a nie dalej jak cztery miesiące temu, nie miałam jeszcze własnego samochodu, bez którego teraz miałabym duży problem. Wcale nie tak dawno temu Justyna M. napisała pierwszą notkę na blogu. Chyba wtedy jeszcze nie myślała o tym, ile osób przewinie się przez tego bloga zarówno jako autorzy i czytelnicy ;). Wkrótce dołączyła do niej Agata i zadebiutowała w recenzji pysznej babeczki od Alice&Peter.

color-key-week-finest-scents-of-singapore-2

Mój pierwszy raz z perfumami niszowymi to Histoires de Parfums Olympia Music Hall.  Było to spotkanie zaskakujące i niecodzienne. Mój nos dzisiaj zupełnie inaczej reaguje na te wszystkie składniki, o których wcześniej w ogóle nie słyszałam lub znałam je, ale bynajmniej nie z zastosowania w świecie perfum. Do Olympii po pierwszym powąchaniu byłam sceptycznie nastawiona, ale później naprawdę mnie zaintrygowała. I to była moja pierwsza lekcja :). Teraz wiem, że nie należy zapachu od razu skreślać, bo czasem po kilku minutach pachniesz wspaniale czymś, co wydawało Ci się zupełnie nie do zniesienia (gorzej, że bywa zupełnie na odwrót! – ale zdecydowanie rzadziej ;)
Następnie przez nasz pokład przewinęli się Magda Kłos i Michał Centkowski, a na stałe zadomowiła się Justyna W., która swoją pierwszą notką wprowadziła nas w intrygującą markę NuBe.

Uczcijmy to!

Wypadałoby jakoś uczcić nasz pierwszy jubileusz, a zatem! Spośród wszystkich zapachów, które do tej pory miałyśmy przyjemność testować, stworzymy ranking tych absolutnie najlepszych. Jesteście zainteresowani co się w nim znajdzie? Ja sama umieram z ciekawości!

Zapraszamy do kolejnej notki – poznaj najlepszy zapach według bloga www.opinie-perfumy.pl !!!


Posted

in

by

Tags:

Comments

6 responses to “Jubileuszowa 100. notka!”

 1. ZuzaZ Avatar
  ZuzaZ

  Gratulacje! Niedawno Was odkryłam i przyznam, że piszecie bardzo intrygująco. :)

  1. Justyna Magiera Avatar
   Justyna Magiera

   Miło nam to słyszeć :)

 2. Mikaboo Avatar
  Mikaboo

  Pięknie się rozwijacie!

  1. Justyna Magiera Avatar
   Justyna Magiera

   Miło nam to słyszeć.

 3. Marzena Sokołowska Avatar
  Marzena Sokołowska

  Jak to szybko minęło. Wielu wspaniałych zapachowych przygód życzę i nadal tak wiele pasji. :)

  1. Justyna Magiera Avatar
   Justyna Magiera

   Dziękujemy! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *