Produkt po wyjęciu z przesyłki od Notino

Moja opinia o Notino – Czy produkty są orygianlne?

Opinie o Notino, które można znaleźć w internecie, są na ogół pozytywne. Przeprowadzamy specjalny test, w którym sprawdzamy, czy Notino to wiarygodna perfumeria internetowa i czy produkty, które można tam kupić, są oryginalne.

Dedykowany aktualny kod rabatowy do Notino: PL5OPINIE Kliknij >> [KOD AKTYWNY]

Podstawowe informacje o Notino

Nazwa sklepuNotino.pl
E-mailinfo@notino.pl
Telefon+48 22 208 19 42
Adres‎ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa

Jakie są opinie o Notino?

Notino w galerii Katowickiej - opinia poz zakupie na notino.pl

Notino powoli zamienia swoje punkty odbioru także w miejsca sprzedaży. Oferta produktów na miejscu jest jednak znacznie mniejsza niż w internecie. Na zdjęciu salon w Galerii Katowickiej

Choć nazwa Notino może w Polsce wydawać się nowa, marka jest od lat doskonale znana w innych państwach Europy. Firma założona w Czechach w 2004 roku, bardzo szybko rozwinęła swoją działalność, obecnie funkcjonując już w 22 państwach Europy. W wielu z nich jest największym sprzedawcą perfum w internecie. Co to znaczy w praktyce?

Dużą siłę negocjacyjną przy hurtowych zakupach perfum od producentów. To również, przy dobrze rozplanowanej logistyce, możliwość szybkiego przerzucania asortymentu pomiędzy poszczególnymi magazynowymi w Europie, w zależności od tego, w którym z państw w danym momencie dany produkt jest potrzebny.

Efekty widać w praktyce – bardzo szeroki asortyment (Notino chwali się, że w ich magazynach jednocześnie jest ok. 5 mln produktów) i ceny znacznie niższe niż w przypadku np. sieciowych perfumerii stacjonarnych. To wszystko prowadzi do pytania…

Czy perfumy w Notino są oryginalne?

Notino opinie

Znam tę branżę dość dobrze i wiem, że niemal wszyscy wielcy producenci perfum mają podpisane olbrzymie kontrakty z Notino na bezpośrednią dostawę swoich perfum. Myślę, że wiele negatywnych opinii rozsiewają internetowe trolle, informacje o tym, że produkty są gorszej jakości niż w Sephorze czy Douglasie, to raczej twórczość konkurencji niż prawdziwych klientów. Wielokrotnie zamawiałem na Notino (i iperfumach), kierując się właśnie ceną i nigdy się nie zawiodłem. Dlatego, więc dziwi mnie trochę, że nadal pojawiają się pytania…

Czy Notino ma oryginalne kosmetyki?

Podobnie jest z produktami do pielęgnacji. Kosmetyki są co do zasady na rynku rzadziej podrabiane niż perfumy. Jest to również trudniejsze pod względem organizacji produkcji. Kilkukrotnie kupowałem na Notino różne produkty pielęgnacyjne dla siebie i najbliższych i zarówno wygląd opakowania, jak i ich właściwości niczym nie odbiegały od tych kupionych w Duglasie czy Sephorze.

Czy Notino sprzedaje podróbki? TEST

Moim zdaniem zdecydowanie nie. Podczas moich zamówień stwierdzam, że zarówno wygląd opakowania, obecność stosownych oznaczeń na folii, jak i samym pudełku, a przede wszystkim sam zapach były identyczne, jak te, których używałęm wcześniej.

Poniżej porównanie perfum, które kupiłem w butiku Chanel w Paryżu i tych kupinych na Notino:

 • Identyczne oznaczenia na folii
 • Folia estetycznie i zgodnie ze wzorcem przylega do opakowania
 • Data ważności na folii perfum z Notino na rok do przodu
 • Oznaczenia na kartoniku czytelne, prawidłowy kod kreskowy
 • Identyczne flakony, korek wykonany z takiego samego tworzywa
 • Po otwarciu ilość płynu identyczna w obu flakonach
 • Każdy z zapachów użyłem na nadgarstku, trwałośc identyczna

  To wszystko sprawia, że z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że perfumy na Notino są oryginalne.

Jakość zapachu

Zarówno podczas mojego testu okazało się, że zapach perfum z Notino jest identyczny do tego, jaki miały perfumy, które kupiłem w butiku Chanel w Paryżu. Zarówno początkowe nuty głowy, jak i kolejne po ok 30 minutach nuty serca i bazy (po kilku godzinach) rozwijały się w taki sam sposób. Również podczas kolejnych zakupów perfum w Notino za każdym razem miałem takie same odczucia – to były po prostu te same perfumy.

Dlaczego Notino jest tanie?

Wynika to bezpośrednio ze sposobu funkcjonowania firmy. Podczas gdy takie firmy jak Douglas czy Sephora wywodzą się z butików sprzedających produkty stacjonarnie, Notino od pocżatku postawiło na rozwój rynku sprzedaży internetowej. I choć teraz Notino stopniowo i ostrożnie otwiera swoje saloniki w wybranych punktach, robi to znacznie ostrożniej niż sieciowe perfumerie. Zapewne takie właśnie spokojne podejście do rozwoju sieci sprzedaży pozwoliło firmie ograniczyć koszty związane z wynajmem powierzchni w galeriach handlowych i zatrudnieniem personelu, co przekłada się na niższe ceny.

Czy zakupy na Notino są bezpieczne?

Moim zdaniem tak, nie zawiodłem się podczas zakupów, w przeciwieństwie na przykłąd do moich doświadczeń z zakupami perfum na Allegro. Tam również można znaleźć perfumy i kosmetyki znacznie tańsze niż w sieciowych perfumeriach, ale można nadziać się na wielu nieuczciwych lub nieświadomych pochodzenia swoich produktów sprzedawców. Wiele produków jest na pierwszy rzut oka identycznych, ale sam natknąłem się trzy razy na zapach znacznie różniący się od oryginału. Po głębszej analizie również oznaczenia produktów, na któe zywkle nie zwracamy uwagi, mogły dawac do myślenia. Po trzeciej wpadce kupowanie perfum na Allegro sobie odpuściłem!

Notino opinie wizaż?

Nie minę się zapewne z prawdą, jesli stwierdzę, że Notino zagrało na nosie wielu dużym perfumeriom stacjonarnym, które jeszcze do niedawna monopolizowały rynek i czerpały niemałe korzyści zbardzo wysokich marż. Prawodpodobnie z tego powodu w internecie można natknąć się na wiele mało wiarygodnych komentarzy rzekomo pisanych przez rozczarownaych klientów. Mimo to Notino opinie w internecie ma generalnie bardzo dobre.

Na przykład jedna z użytkowniczek Wizaż pisze, że kupowała tam jeszcze kiedy firma występowała pod nazwą iperfumy i zawsze trafia na oryginalne produkty.

Notino opinie wizaż

Z kolei inna pisze o swoim przekonaniu, że znacznie wyższe ceny w sieciowych perfumeriach wynikają z wysokiej marży sprzedawców.

Wizaż Notino opinie

Można również natknąć się na opinię innej użytkowniczki Wizażu, że nawet jeśli ktoś zna zapach z perfumerii stacjonarnej, ostatecznie kupuje na Notino.

Opinie o Notino na Wizaż

Opinie o Notino Wykop

Również na Wykopie nie brak podobnych opinii, użytkownicy zwracają uwagę na to, że Notino to dawne iperfumy, znane części użytkowników internetu.

Czy Notino jest Legit?

Jak widać z powyżej wypowiedzi Notino zdaniem użytkownika Wykopu jest legit. ;) Nie boi się robić tam zakupów.

Notino opinie moje i znajomych


Wszystkie powyższe wypowiedzi pokrywają się z opiniami moimi i znajomych na temat Notino. Chciałbym przy tym napisać kilka praktycznych wskazówek na temat zamawiania w tej perfumerii.

Jak wygląda przesyłka z Notino?

Przesyłki przychodza do mnie solidnie zapakowane. Folia bąbelkowa dobrze zabezpiecza produkt, moim zdaniem jest jej nawet nieco za dużo.

Notnio.pl – gdzie można odebrać zamówienie?

Dostępne rodzaje dostawy na Notino to odbiór osobisty, dostawa kurierem oraz dostarczenie przesyłki do paczkomatu. W przypadku odbioru osobistego, przesyłkę można odebrać w Warszawie (CH blue City oraz ul. Prosta 51), Krakowie (CH Bonarka oraz ul. Kamienna), Poznaniu (CH Posnania), Wrocławiu (pl. Grunwaldzki)i w Gdańsku (Galeria Madison) oraz Katowicach (Galeria Katowicka).
Jak odbywa się odbiór? W bardzo prosty sposób, wystarczy podać swoje nazwisko lub numer telefonu, a sprzedawca przyniesie przygotowane dla nas zamówienie.

Jeśli mówimy za to o dostawie kurierem oraz do paczkomatów czas dostawy nieco się wydłuża do – 2-3 dni roboczych. W przypadku kuriera (DPD lub DHL – do wyboru), zapłacimy 13.90 zł (ale można znaleźć liczne promocje na darmową dostawę,  warto szukać ich tutaj), a w przypadku Paczkomatów nieco mniej, bo 9,9 zł.

Czy na Notino jest darmowa dostawa?

Dostawa na Notino bywa darmowa. Sporadycznie w trakcie roku organizowane są akcje promocyjne z darmową dostawą. Na co dzień jednak za dostawę trzeba zapłacić. Na szczęście cena nie jest wysoka, a zwykle obniżona cena produktów z nawiązką rekompensuje tę opłatę.

Kiedy darmowa dostawa na Notino?

Różnie to bywa. W ubiegłym roku pormocja darmową dostawą była w październiku. Takie promocje organizowane są co roku, czasem nawet po kilka razy. Trwają jednak krótko i często łatwo je przeoczyć. Często również nie można łączyć darmowej dostawy z innymi promocjami. Niestety :/

Ile trwa dostawa?

Dostawa zwykle trwa 2 dni robocze. Warto zwrócić uwagę, że dostawa za pośrednictwem kuriera DPD zwykle jest szybsza, a za pośrednictwem DHL i do paczkomatu trwa dłużej. Uwaga! Również terminy dostawy do poszczególnych sklepów Notino mogą się różnić. Nawet w obrębie tego samego miasta – zauważyłem, że w Arkadii w Warszawie zwykle szybciej odbierzemy nasze produkty niż w punkcie na Prostej. W Arkadii znajduje się zresztą sklep Notino opinie o którym są bardzo dobre.

Czy w Notino można płacić przy odbiorze?

W Notino jest możliwość płatności przy odbiorze. Niezależnie od tego, czy wybraliśmy dostawę za pośrednictwem kuriera, do paczkomatów, czy odbiór osobisty. Ale uwaga! Wybierając tę formę płatności, musimy się liczyć z dopłatą do zamówienia w wysokości 3 zł. Całość opłaty za zamówienie wraz z należną kwotą za przesypkę za pobraniem uiszczamy podczas odbioru zamówienia.

Zwrot na Notino

Zauważyłem, że dla Notino opinie klientów są bardzo ważne. Jeśli się rozmyślimy, nic straconego. Mamy na zwrot  aż 90 dni, sam przechodziłem przez procedurę zwrotu towaru i jest ona naprawdę bezproblemowa.

Wystarczy wypełnić formularz online i odesłać produkt. I tyle. Pieniądze są zwracane taką metodą, jaką została dokonana płatność, czyli jeśli na przykład korzystaliśmy  z płatności internetowej, pieniądze zostaną zwrócone na to samo konto. 

Czy na Notino można odpakować produkt przed zwrotem?

Co ciekawe, co do zasady w większości sklepów internetowych bardzo restrykcyjnie podchodzi się do kwestii tego, czy można odpakować zwracane produkty.
Okazuje się, że w przypadku Notino nie tylko można odpakować samą paczkę, ale również, jeśli kupujemy perfumy, odpakować produkt z folii. Ale to jeszcze nie wszystko! Gdy użyjemy produktu kilka razy, również możemy go zwrócić!

Jeśli naruszymy folię i zawartość, również otrzymamy zwrot pieniędzy. Notino odliczy pewną kwotę, o którą pomniejszyła się wartość produktu, a następnie odsprzeda w swoim sklepie internetowym z odpowiednim oznaczeniem.

Takie produkty, często oznaczone podczas zakupów jako jako „Produkt nowy, 98% zawartości”, to często cenowe perełki dla kolejnych klientów.

Podejście Notino do możliwości przetestowania produktów bardzo trafiło w mój gust. W ten sposób zdecydowanie zmniejsza ryzyko nietrafionego wyboru.

Ryzyko to można jeszcze bardziej zniwelować, jeśli postawimy na sprawdzone produkty – pewniaki, które Notino bardzo często sprzedaje w promocji.

Iperfumy zmieniły się w Notino

Od kliku lat w logo iperfumy można było dostrzec dopisek „by Notino”. Firma przez parę lat próbowała przyzwyczajać nas do popularnej w innych europejskich państwach marki, by w końcu w 2019 roku ostatecznie zmienić nazwę na Notino, a domenę internetową na notino.pl.

Warto wykorzystać ten moment i skorzystać z dość atrakcyjnych promocji, które przygotowano z tej okazji. Obecne promocje można znaleźć tutaj.

Notino opinie po moim zamówieniu

Moja przesyłka z Notino

Moje ostatnie zamówienie z Notino to męski zapach Hugo Boss The Scent, (który obecnie znajduje się tam  w promocyjnej cenie). Wybrałem zamówienie realizowane kurierem, za przesyłkę zapłaciłem z góry, wybrałem eleganckie opakowanie prezentowe.

Na paczkę czekałem 2 dni,  paczka zawierała w sobie duża ilość folii bąbelkowej dobrze zabezpieczającej elegancki czerwone pudełko (kolor opakowania ozdobnego można wybrać podczas składania zamówienia).

Pudełko zdobiła szeroka czerwona kokarda, całość sprawiała bardzo ekskluzywne wrażenie.

Jakie są promocje i kupony rabatowe na Notino?

Warto skorzystać na przykład z naszego kodu rabatowego PL5OPINIE.

Kilka przykładów ciekawych produktów na Notino

Przy okazji moich poszukiwań okazji i rabatów, natknęłam się na kilka ciekawych zapachowych propozycji, które zbierają dobre recenzje, a Notino oferuje je w bardzo korzystnej cenie.

Miss Dior (EDP) – na Notino tańsze o 25%

Njalepsze perfumy popularne - Miss Dior

Mnie, jako wielbicielce słodkich, różanych zapachów podoba się bardzo. Jest jak tort przygotowany w najlepszej artystycznej cukierni, przez cukiernika-artystę. Pod intensywnym lukrowym woalem, który nadaje zapachowi ton już od pierwszych chwil, ukryta została subtelna róża z Grasse, szczypta czerwonego pieprzu i kwasowości, pochodzącej zapewne z nuty pomarańczy. Pudrowa posypka pozwala co jakiś czas wyłonić się zza słodkiej mgły przytulnej woni jaśminu i nieco kwaśniejszej bergamotki.
Niech to nas jednak nie zmyli, to zapach dla pań, które kochają romantyczne pudrowe woale zapachy, które idą dwa kroki przed damą. Z całą pewnością nowa Miss Dior jest jednym z bestsellerów sprzedaży na Notino nadchodzących miesięcy!

Miss Dior w wersji 2017 można kupić na Douglas.pl w cenie 439 zł za 50 ml, a na Notino za 370 zł.

Bardzo dobry zakup na Notino: Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca

Perfumy, które można kupić na Notino - Herba fresca

Na Notino można znaleźć również wytworną Aqua Allegoria Herba Fresca. Ten doskonały zielony zapach zdaje się być esencją tej pory roku. Po aplikacji uderzyła mnie intensywna woń cytryny i koniczyny, która po chwili ustąpiła, dając miejsce nutom serca – mięcie i zielonej herbacie. Podstawą zapachu są cyklamen oraz konwalia, na mojej skórze szczególnie wyczuwalny jest pierwszy z kwiatów. Perfumy utrzymują się na skórze dość długo, jednak ich projekcja jest niewielka. Aqua Allegoria Herba Fresca to zapach, który przylega do ciała, zdaje się otaczać go delikatną, orzeźwiającą mgiełką przynoszącą ukojenie w gorące dni. Warto zwrócić uwagę również na flakon, który swoimi zdobieniami nawiązuje do kształtu komórek pszczelich. Zestawienie jasnej zieleni ze złotem dodatkowo potęguje skojarzenia z beztroską czasu lata. Aqua Allegoria Herba Fresca od francuskiego przedsiębiorstwa kosmetycznego Guerlain jest zapachem uniseksowym, perfumy będą więc świetnym prezentem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.Bardzo dobrze wspominam zakup tych perfum na Notino! Była wtedy promocja i dostałam dodatkowo kosmetyczkę Guerlain! :)

Próbki na Notino

Oprócz flakonów Notino ma w swojej ofercie także próbki perfum. To idealny sposób, żeby odkryć nowy zapach. Niestety, asortyment próbek nie jest tak szeroki jak regularnych perfum. Dlatego, jeśli masz problem ze znalezieniem idelanego zpaachu, przygotowaliśmy ranking perfum – zestawienie perfumowych pewniaków, które podobają się prawie każdemu, a wielu naszych czytelników kupiło w ciemno po naszej rekomendacji.

A co z testerami? Czy warto kupić tester na Notino?

Czy testery w jakiś sposób różnią się od zwykłych perfum? Jeśli chodzi o zapach i trwałość, to wcale nie! Testery często są w Notino jeszcze tańsze niż zwykłe perfumy. Są to po prostu zwykle flakony perfum , które zostały zapakowane w najprostszy sposób – używając do tego białego kartonu. Część z nich nie ma korka z zwykle są to flakony o największej pojemności.

Dawniej, kiedy Notino nazywało się jeszcze „iperfumy”, można było tam kupić testery tańsze o tradycyjnych wersji perfum nawet o połowę. Teraz również czasem można znaleźc takie kąski, ale tego typu okazje należą już raczej do rzadkości.

Pamiętam mój pierwszy tester z Notino, wahałam się, bo nie wiedziałam, czy wszystko będzie ok. Kupiłam Chanel Gabrielle, flakon bez zarzutu, 100% pojemności, cena niższa o 150 zł, a jedyna różnicy, że przyszedł w białym kartonie. Po odpakowaniu zapachu i postawieniu go na półkę nie było więc żadnej różnicy!

Później były kolejne testery z Notino Amouage Dia, Armani Si, Tom Ford Neroli, na każdym z nich sporo pieniędzy! Teraz w sklepie można znaleźć wiele testerów świetnych perfum luksusowych i niszowych. Moim zdaniem to świetna okazja, żeby mieć pełnowartościowy produkt, a jednocześnie zaoszczędzić!

Notino a inne perfumerie

PorównanieNotinoDouglasE-Glamour
Opcja darmowej dostawyTakTak Tak
Warunki darmowej dostawyod 100 zł do sklepów od 149 złTak, przy odbiorze osobistym
Opcja płatności przy odbiorzeTakTakTak
Dostawa do paczkomatuTakTakTak
Możliwośc zwrotu towaruTakTakTak
Czas na zwrot90 dni30 dni14 dni
PromocjeKup teraz >>Kup terazKup teraz >>
Tabelka porównująca perfumerie, dane aktualne w chwili powstania artykułu

Na moją opinię o Notino z pewnością ma wpływ wiele czynników. Specjalnie dla Was zestawiliśmy tę perfumerię z kilkoma jej konkurentami, którzy funkcjonują na polskim rynku.

W sieci funkcjonuje już wiele podobnych, choć znacznie mniejszych perfumerii, takich jak E-Glamour, Perfumesco czy Perfumy.pl, gdzie również zdarza mi się znaleźć produkty w znacznie niższych cenach. Wierzę, że tym artykułem rozwieję Wasze wątpliwości, jeśli takie macie.

Porównanie Notino i E-Glamour

W porównaniu do tego jednego z największych konkurentów na rynku internetowym, czyli do perfumerii E-Glamour, Notino wyróżnia szerokość asortymentu.

Podczas gdy często na Notino po prostu zwykle od razu znajdują szukany produkt, dosyć często mi się zdarza, że na E-Glamour go w tym konkretnym momencie nie ma.

To wcale nie znaczy, że go nie będzie. Juz wiele razy sprawdziliśmy, że również na E-Glamour można znaleźć naprawdę bardzo trudno dostępne produkty, ale czasem trzeba na nie po prostu poczekać.

Jeśli chodzi o ceny, także tutaj zdarzało mi się, że znajdowałam mój ulubiony Amouage Beach Hut taniej w E-Glamour niż w Notino opinie o tej perfumerii jako najtańszej, są więc czasami na wyrost. (obecnie na E-glamour jest taniej o ok 60 zł). Przed zakupami sprawdzam więc oba e-sklepy.

Porównanie Perfumesco z Notino

Część z Was być może słyszała o perfumerii Perfumesco, która – w przeciwieństwie do Notino i E-glamour – ma całkowicie polski rodowód (E-Glamour i Notino wywodzą się z rynku czeskiego).

Marka Perfumesco prawodpodobnie najbardziej znana jest w Warszawie, gdzie znajduje sie ich perfumeria stacjonarna oraz punkt odbioru.

Mimo jednak że w obecnej chwili posiadają tyle samo lokalizacji w Warszawie co Notino, to w innych miastach na próżno szukać ich placówek. To więc spora przewaga Notino.

Do innych przewag Notino należą:

 • szerszy asortyment na Notino
 • dłuższy czas na zwrot – Notino- 90 dni, a Perfumesco – 30 dni
 • na Notino infolinia działa także w weekendy.

Z kolei na Perfumesco w stosunku do Notino to:

 • czasami można znaleźć produkty, których obecnie nie można kupić na Notino
 • wydaje się, że częściej niż na Notino można złapac kod na darmową dostawę;
 • niektórzy mogą uznać stronę Pefumesco za bardziej wygodną niż strona Notino.

Jak widać, różnice między oboma perfumeriami są naprawdę subtelne. Tak naprawdę w praktyce ja kieruję się w pierwszej kolejności cena produktu.

Zarówno po zakupach na Perfumesco, jak i na Notino opinie mam bardzo pozytywną o obu doświadczeniach zakupowych. Pozostałe kwestie liczą się dla mnie znacznie mniej.

Notino – opinie o sklepie – podsumowanie

Notino to perfumeria, która chwali się, że oferuje aż 55 tysięcy produktów 1 500 marek. Największa cześc pracowników Notino pracuje w działach logistycznych – zajmuje się kompletowaniem, pakowaniem i wysyłaniem paczek. Być może z tego względu firma chwali się, że dziennie wysyła az 100 tysięcy przesyłek, a w ciągu roku aż 8,5 miliona!

O Notino dowiedziałem się 8 lat temu, wpisując do Google nazwę mojego ówczesnego ulubionego zapachu męskiego, czyli Chanel Egosite Platinium. Kiedy zobaczyłem cenę na Notino w pierwszym odruchu chciałem od razu kupić tam te perfumy.

W drugim przyszła już myśl, że może trzeba być bardziej ostrożnym. Po tych wszystkich latach wiem, że wynikało to z agresywnej polityki cenowej, jaką Notino przypuściło na rynku. Wiem też, że Notino sprzedaje oryginalne produkty, a perfumy zawsze pachną tak samo jak te, które kupowałem w Sephorze. 

A jakie są Wasze doświadczenia z Notino (lub z iperfumy)?

Wszystkie linki w niniejszym artykule mają charakter afiliacyjny.


Posted

in

by

Tags:

Comments

34 responses to “Moja opinia o Notino – Czy produkty są orygianlne?”

 1. Arczewska2001 Avatar
  Arczewska2001

  Polecam serdecznie !
  Zamówienie przyszło szybko i w stanie idealnym w odpowiednim opakowaniu.

 2. BasiaZ Avatar
  BasiaZ

  Świetny zakup, kupiłam niszowe perfumy Amouage, które sa brdzo czesto podrabiane na świecie, troszkę się obawiałam kupowac zapachw internecie, ale musze przyznac, że bardzo miło sie rozczarowałam. Zapachprzycszedł woryginalnym opakowaniu, a do zamówienia otrzymałam aż 3 różne próbki. Dodam, ż eprzesyłka dotrała do mnie w mniej niż 24 godziny, to wszytsko sprawia, że chcą cwystawić jakas recenzę, moja opinia o Notino jest bardzo na plus

 3. Mokr678 Avatar
  Mokr678

  Powiem szczerze, ze na początku sceptycznie podchodziłam do opinii o Notino w internecie, ale spróbowałam tam kupić i jestem bardzi zadowolona. Produkt na pewno jest oryginalny, bo te same perfumy kupione w Sephorze miałam jeszcze w domu i od razu porównałam zapach.

 4. Maria Tomaszewska Avatar
  Maria Tomaszewska

  Nie mam zastrzeżeń do produktów, bo moje opinie o Notino są pozytywne, ale ceny czesto sa niższe teraz na e-glamour i Perfumesco. Bardzo mi się nie podoba, że w internecie jest obecnie tyle podstawionych trolli, które pisza otym, że kupiły produkt na iperfumy i okazał się nieoryginalny itp.
  Moim zdaniem, tak w innych perfumeriach internetowych, jak i na notino są oryginały. Dziekuję za kod rabatowy, przydał się

 5. Beata Ryłko Avatar
  Beata Ryłko

  A ja się prawdopodobnie nacięłam na podróbkę, ale w Sephorze, a nie w perfumerii internetowej tej czy innej. Ja nie wiem, ską doni biorą te produkty, wydawac by się mogło, że maja je z wiarygodnego źródła, a tu proszę. To było 2 lata temu,m kupowałam Tresora od Lancome, opakowanie normalne, kto by zreszta mógł przypuszczać, że w środku taka niepsodzianka. Zapach pachiał zupełnie oinaczej, jakby chemicznie, a trwałośc była żadna. O Notino opinie mam pozytywną, ale nie tylko o nich, choc przyznam, że jak dla mnie ceny chyba maja najniższe.

 6. Załęska Avatar
  Załęska

  powiem tak, kupowąla juz wielu miejscach, a zwykle w strefach wolnocłowych, wszedzie jest ten sam porudkt, podóbki zdarzaja sie bardzo rzadko, a jeśli juz to nie mamy na to wpływu, czy to będzie w sieciowej perfumerii czy w internetowej. ja się tak raz nacięłam kupumąc we franckusim sklepie na S… Ale to tez było dawno, teraz od kilku lat w oóle się z tym nie postkała, a mam juz w sowjej kolekcji kilkadzesiąt flakonów

 7. Mroofka Avatar
  Mroofka

  Wszytsko bez zarzutu, bardzo odbre promocje, ceny znacznie niższe niz gdzie indziej, a produkt ten sam. Moja opinia o notino jest na plus, tym bardziej, źe otwieraja coraz więcej perfumerii stacjonaranych, więc już zupełnie niczym się nie rónią od innych perfumerii. Moim zresztą zdaniem Notino już niejest aż tak tanie, jak np. eglamour.

 8. Martazzi Avatar
  Martazzi

  Historia moich zakupów na Notino jest krótka, ale pozytywna. Zamówiłam tam Lalique White dla męza, który jest tam w bardzo dobrej cenie i nie było rozczarowania, produkt taki sam jak w innych perfumeriach, dostawa mogłaby byc tylko nieco tańsza.

 9. Aleksandra Dobrzańska Avatar
  Aleksandra Dobrzańska

  W porzadku, jak dla mnie bez zarzutu transakcja, produkt też identyczny do tego, jaki kupiłam w Sephorze. Jedyne zastrzeżenie do czasu dostawy, bo czekałam 4 dni, ale to może dlatego, że był to okres świąteczny? Opinie o Notino są różne w internecie, ale nie wiem szczerze mówiąc czy mają jakkiekolwiek pokrycie. U mnie wszytsko było ok

 10. olcia31 Avatar
  olcia31

  Kilka perfum już tam kupiłam i nigdy nie było żadnego problemu. Najgorsze jest to, że te ceny często gęsto są coraz wyższe, choć akurat na Dolce Gabbana Light Blue, które regularnie kupuję nadal cena jest bardzo nisko. Nie wiem, czy Notino opinie klientów bierze pod uwagę, ale jak dla mnie powinni uważać, żeby ceny nie wzrosły jednak za bardzo, bo ludzie się od nich odwórca i zaczną kupowac w innych perfumeriach internetowych, które zaczną konkurować ceną. No ale tak jak mówię, ten zapach, który kupuję regularnie nadal ma bardzo przyzwoitą cenę i chwała im za to!

 11. roztańczona elvi Avatar
  roztańczona elvi

  Na Notino kupiłam już Dior Forever Skin Correct, Channel Rouge Allure liquid powder i kilka perfum Kenzo. Wszystko zawsze zgodnie z oczekiwaniami sie odbyło. Jednyco, to uważam, że cena przesyłki mogłaby byc niższa, ale jednak cena produktu dośc dobrze to rekompensuje. Jesli chodzi więc o Notino opinia moja jest pozytywna

 12. Anna Jakubowska Avatar
  Anna Jakubowska

  Wszystko ok, jak zawsze z zamówieniem. Moja siostra, która pracuje w branży perfumowej twierdzi, że koncern Notino kupuje po prostu perfumy hurtowo i nastawia się na masowy zbyt. Kupują produkty taniej ze względu na ich ilość, dzięki czemu potem do końcowego maluczkiego konsumenta moga sprzedać w niższej cenie. Ja kupowałam wielokrotnie i problemu nie było, koszt wysyłki tylko trzeba ponieśc, jeśli się nie kupuje u nich w salonie, ani nie ma jakiejś promocji na to

 13. Agata C. Avatar
  Agata C.

  Dla mnie wszystko pierwsza klasa, polecam!

 14. Aneta Avatar
  Aneta

  ja już dawno tam kupowałam, zanim jeszcze zaczeli się tam promować. Moja koleżanka przywiozła z Francji zapach i wielce była zadowolona z siebie, że kupiła w nie wiadomo jakiej perfumerii. A się okazało, że tez kupiła w Notino, tylko we Francji, tak jak ja kupuję w Polsce. Więc tam jest Notino, i tu jest i produkty ss takie same

 15. Renata Z Avatar
  Renata Z

  Notino recnezje ma często wprawiające w osłupienie, wiele lat tam kupuję i wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Opakowanie prezentowe jest bardzo ładne, wstązka, kolor i od razu wszystko gra. Przesyłka przychodzi niepognieciona no i szybko, a to chyba najważniejsze

 16. Zofia Avatar
  Zofia

  Nie zgadzam się z opinią o Notino przedstawioną w tekście. Koszty wysyłki wcale nie są wysokie, znam wiele perfumerii, które mają znacznie wyższe koszty, proszę to poprawić

 17. Marietta Avatar
  Marietta

  Wszystko ok :)

 18. Beataz Avatar
  Beataz

  Jak dla mnie bardzo fajne zakupy, produkt oryginalny, ogólnie polecam :)

 19. Iga151 Avatar
  Iga151

  Kilkakrotnie tam zamawiałam nie tylko perfumy, ale też kosmetyki i zawsze byłam zadowolona, nie było problemów z przesyłką, sklep internetowy jest przejrzysty, można tam kupić zarówno popularne jak niszowe marki i często mają fajne promocje.

 20. XXL Avatar
  XXL

  mają promocję-darmowa dostawa-tyle ze perfumy ktore obserwowalem nagle podrozaly o 12zl tyle ile dostawa,bezszczelnosc niesamowita z ich strony…

 21. Beena Avatar
  Beena

  Ja lubię notino za próbki, bo mogę poznać zapach nie otwierając flakonu perfum. Nie z każdego rodzaju perfum zawsze mają, ale warto zadzwonić i zapytać jak się robi zamówienie.

 22. Justynianka Avatar
  Justynianka

  Ja pokochałam Notino za trzy rzeczy: szeroką ofertę, dostępność różnych perfum i stosunkowo dobre ceny! Moje ulubione Givenchy Amarige były zawsze dostępne na Notino (a nie wszędzie można je dostać wbrew pozorom)i to w korzystnej cenie w porownaniu z innymi. Perfumy zawsze przychodziły oryginalne.

 23. Klarka Avatar
  Klarka

  Moje doświadczenia z Notino są tylko pozytywne. Zamówienia przychodzą bardzo szybko, jest bardzo duży wybór produktów. Co do ich jakości i oryginalności nie mam żadnych zastrzeżeń.

 24. Anika Avatar
  Anika

  Bardzo polecam ten sklep, jestem stałą zadowoloną klientką. Póki co mam tylko pozytywne doświadczenia :)

 25. Żaneta Rochalska Avatar
  Żaneta Rochalska

  Jak dla mnie sklep z perfumami numer 1. Kupiłam tam 3 zapachy i z każdego jestem zadowolona, jestem pod wrażeniem obsługi klienta, nie było z nią najmniejszych problemów!

 26. Robin Avatar
  Robin

  Kupowalem na walentynki dla dziewczyny perfumy z grawerem, zamówiłem w opakowaniu na prezent, wyszedł piękny prezent – dziewczyna była zadowolona

 27. Grynata Avatar
  Grynata

  Dla mnie jedno z tańszych miejsc gdzie mozna kupic perfumy. Osobiście polecam

 28. Donata Avatar
  Donata

  A bardzo spoko zakupy, pozdrawiam :)

 29. Anna WK Avatar
  Anna WK

  jak dla mie wiele rzeczy na plus, ale cen mogłyby byc jeszcze niższe.

 30. Grzegorz Kamowski Avatar
  Grzegorz Kamowski

  Przyjemne, fajne zakupy internetowe, duży wybór

 31. Dudio Avatar
  Dudio

  Dla mnie wartościowy asortyment, piękne zapachy

 32. Anette Avatar
  Anette

  Ja tam im ufam

 33. Marlena Kroczek Avatar
  Marlena Kroczek

  Bardzo dobre zakupy, Amouage Gold na pewno jest oryginalny, bo kupowałam zawsze w Dubaju na wolnocłowych i pachnie tak samo

 34. Beata Avatar
  Beata

  Wszystko ok, bardzo fajna perfumeria, nie miałam problemu nigdy z podróbkami, a często zamawiam tam testery. Z tego co czytalalm na forum można zwracać nawet otworzone perfumy i zaczęte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *