Notino – opinie

Notino - opinie
Najważniejsze informacje
Jakość produktu10
Cena10
Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)8.5
Bezproblemowa transakcja10
Na plus
Niskie ceny, liczba promocji
Oryginalne produkty
Bezproblemowa transakcja i zwrot
Duży wybór
Na minus
Konieczność dopłaty za prezentowe opakowanie
9.6
Punkty

Notino to perfumeria internetowa, która jeszcze do niedawna na naszym rynku występowała pod nazwą iperfumy.pl. Jakie są opinie o Notino? Skąd ta zmiana, a przede wszystkim, czy produkty na Notino są oryginalne?

Dedykowany aktualny kod rabatowy do Notino: PL5OPINIE Kliknij >> [KOD AKTYWNY]

Opinie o Notino w Polsce i w Europie

Notino w galerii Katowickiej - opinia poz zakupie na notino.pl

Notino powoli zamienia swoje punkty odbioru także w miejsca sporzedaży. Oferta produktów na miejscu jest jednak znacznie mniejsza niż w internecie.

Choć nazwa Notino może w Polsce wydawać się nowa, marka jest od lat doskonale znana w innych państwach Europy. Firma założona w Czechach w 2004 roku, bardzo szybko rozwinęła swoją działalność, obecnie funkcjonując już w 22 państwach Europy. W wielu z nich jest największym sprzedawcą perfum w internecie. Co to znaczy w praktyce? Dużą siłę negocjacyjną przy hurtowych zakupach perfum od producentów. To również, przy dobrze rozplanowanej logistyce, możliwość szybkiego przerzucania asortymentu pomiędzy poszczególnymi magazynowymi w Europie, w zależności od tego, w którym z państw w danym momencie dany produkt jest potrzebny. Efekty widać w praktyce – bardzo szeroki asortyment (Notino chwali się, że w ich magazynach jednocześnie jest ok. 5mln produktów) i ceny znacznie niższe niż w przypadku np. sieciowych perfumerii stacjonarnych. To wszystko prowadzi do pytania…

Czy produkty w Notino są oryginalne?

Najlepsze perfumy ranking - które perfumy są najlepsze

Znam tę branżę dość dobrze i wiem, że wszyscy wielcy producenci perfum mają podpisane olbrzymie kontrakty z Notino na bezpośrednią dostawę swoich perfum. Rozsiewane przez internetowych trolli informacje o tym, że produkty są gorszej jakości niż w Sephorze czy Douglasie, to raczej twórczość konkurencji. Wielokrotnie zamawiałem na Notino (i iperfumach), kierując się właśnie ceną i nigdy się nie zawiodłem.

Notnio.pl – gdzie można odebrać zamówienie?

Dostępne rodzaje dostawy na Notino to odbiór osobisty, dostawa kurierem oraz dostarczenie przesyłki do paczkomatu. W przypadku odbioru osobistego, przesyłkę można odebrać w Warszawie (CH blue City oraz ul. Prosta 51), Krakowie (CH Bonarka oraz ul. Kamienna), Poznaniu (CH Posnania), Wrocławiu (pl. Grunwaldzki)i w Gdańsku (Galeria Madison) oraz Katowicach (Galeria Katowicka).
Jak odbywa się odbiór? W bardzo prosty sposób, wystarczy podać swoje nazwisko lub numer telefonu, a sprzedawca przyniesie przygotowane dla nas zamówienie.

W przypadku dostawy kurierem oraz do paczkomatów czas dostawy nieco się wydłuża do – 2-3 dni roboczych. W przypadku kuriera (DPD lub DHL – do wyboru), zapłacimy 13.90 zł (ale można znaleźć liczne promocje na darmowa dostawę,  warto szukać ich tutaj), a w przypadku Paczkomatów nieco mniej, bo 9,9 zł.

Zwrot na Notino

Jeśli się rozmyślimy, nic straconego. Mamy na zwrot 90 dni, sam przechodziłem przez procedurę zwrotu towaru i jest ona naprawdę bezproblemowa. Wystarczy wypełnić formularz online i odesłać produkt w nienaruszonym stanie. I tyle. Pieniądze są zwracane taką metodą, jaką została dokonana płatność.

Iperfumy zmieniają sie w Notino

Od kliku lat w logo iperfumy można było dostrzec dopisek “by Notino”. Firma przez parę lat próbowała przyzwyczajać nas do popularnej w innych europejskich państwach marki, by w końcu w 2019 roku ostatecznie zmienić nazwę na Notino, a domenę internetową na notino.pl. Warto wykorzystać ten moment i skorzystać z dość atrakcyjnych promocji, które przygotowano z tej okazji. Obecnej promocje można znaleźć tutaj.

Moje zamówienie z Notino

Moja przesyłka z Notino

Moje ostatnie zamówienie z Notino to męski zapach Hugo Boss The Scent, (który obecnie znajduje się tam  w promocyjnej cenie). Wybrałem zamówienie realizowane kurierem, za przesyłke zapłaciłem z góry, wybrałem elegenckie opakownaie prezentowe. Na paczkę czekałem 2 dni,  paczka zawierała w sobie duża iloścfolii bącekowej dobrze zabiezpieczającej elegancki czerowne pudełko (kolor można wybrac podczas składania zamówienia). Pudełko zdobiła szeroka czerwona kokarda, całość sprawiała bardzo ekskluzywne wrażenie.

A jakie są Wasze doświadczenia z Notino (lub z iperfumy)?

 

11 Comments
 1. 10

  Polecam serdecznie !
  Zamówienie przyszło szybko i w stanie idealnym w odpowiednim opakowaniu.

  Breakdown
  Jakość produktu10
  Cena10
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)10
  Bezproblemowa transakcja10
 2. 9.7
  Moja opinia o Notino

  Świetny zakup, kupiłam niszowe perfumy Amouage, które sa brdzo czesto podrabiane na świecie, troszkę się obawiałam kupowac zapachw internecie, ale musze przyznac, że bardzo miło sie rozczarowałam. Zapachprzycszedł woryginalnym opakowaniu, a do zamówienia otrzymałam aż 3 różne próbki. Dodam, ż eprzesyłka dotrała do mnie w mniej niż 24 godziny, to wszytsko sprawia, że chcą cwystawić jakas recenzę, moja opinia o Notino jest bardzo na plus

  Breakdown
  Jakość produktu10
  Cena8.9
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)10
  Bezproblemowa transakcja10
 3. 9.2
  Opinia notino po zakupie perfum

  Powiem szczerze, ze na początku sceptycznie podchodziłam do opinii o Notino w internecie, ale spróbowałam tam kupić i jestem bardzi zadowolona. Produkt na pewno jest oryginalny, bo te same perfumy kupione w Sephorze miałam jeszcze w domu i od razu porównałam zapach.

  Breakdown
  Jakość produktu8.1
  Cena9.5
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)9.6
  Bezproblemowa transakcja9.7
 4. 9.2

  Nie mam zastrzeżeń do produktów, bo moje opinie o Notino są pozytywne, ale ceny czesto sa niższe teraz na e-glamour i Perfumesco. Bardzo mi się nie podoba, że w internecie jest obecnie tyle podstawionych trolli, które pisza otym, że kupiły produkt na iperfumy i okazał się nieoryginalny itp.
  Moim zdaniem, tak w innych perfumeriach internetowych, jak i na notino są oryginały. Dziekuję za kod rabatowy, przydał się

  Breakdown
  Jakość produktu9.9
  Cena7.7
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)9.5
  Bezproblemowa transakcja9.8
 5. 9.5
  Czy na Notino sa oryginały?

  A ja się prawdopodobnie nacięłam na podróbkę, ale w Sephorze, a nie w perfumerii internetowej tej czy innej. Ja nie wiem, ską doni biorą te produkty, wydawac by się mogło, że maja je z wiarygodnego źródła, a tu proszę. To było 2 lata temu,m kupowałam Tresora od Lancome, opakowanie normalne, kto by zreszta mógł przypuszczać, że w środku taka niepsodzianka. Zapach pachiał zupełnie oinaczej, jakby chemicznie, a trwałośc była żadna. O Notino opinie mam pozytywną, ale nie tylko o nich, choc przyznam, że jak dla mnie ceny chyba maja najniższe.

  Breakdown
  Jakość produktu10
  Cena9.6
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)8.5
  Bezproblemowa transakcja9.7
 6. 8.9
  Notino to nie podróbki

  powiem tak, kupowąla juz wielu miejscach, a zwykle w strefach wolnocłowych, wszedzie jest ten sam porudkt, podóbki zdarzaja sie bardzo rzadko, a jeśli juz to nie mamy na to wpływu, czy to będzie w sieciowej perfumerii czy w internetowej. ja się tak raz nacięłam kupumąc we franckusim sklepie na S… Ale to tez było dawno, teraz od kilku lat w oóle się z tym nie postkała, a mam juz w sowjej kolekcji kilkadzesiąt flakonów

  Breakdown
  Jakość produktu10
  Cena8.2
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)8.3
  Bezproblemowa transakcja9
 7. 9.6
  Oryginały na Notino opinia

  Wszytsko bez zarzutu, bardzo odbre promocje, ceny znacznie niższe niz gdzie indziej, a produkt ten sam. Moja opinia o notino jest na plus, tym bardziej, źe otwieraja coraz więcej perfumerii stacjonaranych, więc już zupełnie niczym się nie rónią od innych perfumerii. Moim zresztą zdaniem Notino już niejest aż tak tanie, jak np. eglamour.

  Breakdown
  Jakość produktu10
  Cena9.7
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)8.9
  Bezproblemowa transakcja9.6
 8. 8.9
  Recenzja moich zakupów

  Historia moich zakupów na Notino jest krótka, ale pozytywna. Zamówiłam tam Lalique White dla męza, który jest tam w bardzo dobrej cenie i nie było rozczarowania, produkt taki sam jak w innych perfumeriach, dostawa mogłaby byc tylko nieco tańsza.

  Breakdown
  Jakość produktu10
  Cena7.8
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)10
  Bezproblemowa transakcja7.6
 9. Reply
  Aleksandra Dobrzańska 14 stycznia 2020 at 14:26
  10
  Oryginalne perfumy notino

  W porzadku, jak dla mnie bez zarzutu transakcja, produkt też identyczny do tego, jaki kupiłam w Sephorze. Jedyne zastrzeżenie do czasu dostawy, bo czekałam 4 dni, ale to może dlatego, że był to okres świąteczny? Opinie o Notino są różne w internecie, ale nie wiem szczerze mówiąc czy mają jakkiekolwiek pokrycie. U mnie wszytsko było ok

  Breakdown
  Jakość produktu0
  Cena10
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)8.6
  Bezproblemowa transakcja9.4
 10. 9.6
  Moje opinie notino

  Kilka perfum już tam kupiłam i nigdy nie było żadnego problemu. Najgorsze jest to, że te ceny często gęsto są coraz wyższe, choć akurat na Dolce Gabbana Light Blue, które regularnie kupuję nadal cena jest bardzo nisko. Nie wiem, czy Notino opinie klientów bierze pod uwagę, ale jak dla mnie powinni uważać, żeby ceny nie wzrosły jednak za bardzo, bo ludzie się od nich odwórca i zaczną kupowac w innych perfumeriach internetowych, które zaczną konkurować ceną. No ale tak jak mówię, ten zapach, który kupuję regularnie nadal ma bardzo przyzwoitą cenę i chwała im za to!

  Breakdown
  Jakość produktu9.2
  Cena10
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)9.1
  Bezproblemowa transakcja10
 11. Reply
  roztańczona elvi 29 lutego 2020 at 16:22
  9.3
  Notino opinie o perfumach

  Na Notino kupiłam już Dior Forever Skin Correct, Channel Rouge Allure liquid powder i kilka perfum Kenzo. Wszystko zawsze zgodnie z oczekiwaniami sie odbyło. Jednyco, to uważam, że cena przesyłki mogłaby byc niższa, ale jednak cena produktu dośc dobrze to rekompensuje. Jesli chodzi więc o Notino opinia moja jest pozytywna

  Breakdown
  Jakość produktu9.9
  Cena10
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)7.1
  Bezproblemowa transakcja10

Leave a reply

Jakość produktu
Cena
Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)
Bezproblemowa transakcja
Final Score

Logo
Login/Register access is temporary disabled