Opinia po zakupach w Perfumesco

Opinia po zakupach na Perfumesco

Perfumesco to jedna z najpopularniejszych perfumerii internetowych w Polsce. Istnieje już ponad 10 lat i przez ten czas znacznie powiększyła ofertę prowadzonych marek. Jakie są opinie o Perfumesco i kupionych tam produktach?

Opinie o Perfumesco - jeden z zakupionych proudktów

Opinia o Perfumesco

Po raz pierwszy kupiłem na Perfumesco w 2013 roku, pamiętam jak dzisiaj, że to był Cartier Declaration d’un Soire, męski kwiatowo-przyprawowy zapach, jedna  popularniejszych wówczas premier wśród nieco ambitniejszych perfum. Zapach przyjechał do mnie solidnie zapakowany i zabezpieczony, w oryginalnym opakowaniu, a do zamówienia dołożone były aż trzy próbki. Od tamtego czasu wielokrotnie kupowałem Na Perfumesco, ale tak samo często jak tam kupowałem spotkałem się z pytaniem…

Perfumeria Perfumesco w Budynku Proximo

Czy perfumy na Perfumesco są oryginalne?

W 2015 roku porównałem 2 zapachy kupione na Perfumesco, iperfumach, e-glamour i w Douglasie. Były to Lalique White oraz Invictus Paco Rabbane. Próbki poszczególnych zapachów kupione we wszystkich perfumeriach zapachy miały takie same nuty, taki sam przebieg oraz identyczna projekcje i trwałość. Na podstawie mojego własnego testu stwierdzam, że wszystkie zapachy były oryginalne. Jakie są jednak plusy kupowania na Perfumesco, jeśli identyczny zapach można kupić w stacjonarnej perfumerii?

Butik Perfumesco na warszawskiej Woli. Jakie opinie po zakupie maja klienci perfumerii?

Opinia po zakupie w Perfumesco

Przede wszystkim ceny, które w przypadku Perfumesco potrafią zaskoczyć, gdy porównamy je do cen w Sephorze czy Douglasie. Perfumesco jest jedną z perfumerii internetowych, które starają się nawiązać walkę z sieciowymi perfumeriami za pomocą cen, które potrafią być niższe nawet o 60% w porównaniu do cen tych samych zapachów ze stacjonarnej perfumerii. Kupując więc kilka zapachów, można więc w łatwy sposób zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Nie dotyczy to zresztą jedynie Perfumesco, podobnie niskie ceny maja iperfumy czy E-Glamour. Cena produktu to jednak nie wszystko, liczą się także takie kwestie jak cena dostawy, czas realizacji oraz kwestie związane ze zwrotami, kiedy po otrzymaniu produktu dojdziemy na przykład do wniosku, że to nie to i potrzebujemy czegoś innego. Jak Perfumesco wypada w tych wymiarach?

Mapa, jak znaleźć Perfumesco

Dostawa Perfumesco

Najtańsza przesyłka z Perfumesco kosztuje 9,5 zł i jest możliwa w punktach Ruchu. Sieć punktów jest bardzo duża, w tej chwili to już ponad 3 700 placówek, w przypadku większych miast kioski tej sieci znajdują się niemal w każdej dzielnicy. Nieco droższa jest przesyłka do paczkomatów, która obecnie kosztuje 11,99 zł. Zaletą przesyłki do paczkomatów jest nieco, którzy przewidywany czas dostawy – w przypadku paczki w ruchu wynosi 2-3 dni robocze, a w przypadku sieci paczkomatów 1-2 dni. Istnieje oczywiście również możliwość wyboru dostawy za pośrednictwem kuriera. Ten wygodny sposób odbioru kosztuje 13,99 zł, niezależnie od tego czy wybierzemy przesyłkę wyssana po dokonaniu przedpłaty, czy za pobraniem. Dla osób mieszkających w Warszawie to jednak nie jedyne dostępne formy odbioru zamówienia

Perfumerie stacjonarne Perfumesco w Warszawie

W Warszawie usytuowane są już 2 punkty perfumerii. Pierwszy w kolejności daty otwarcia punkt znajduje się w Wola Parku, przy ul. Górczewskiej 124. Punkt otwarty jest 7 dni w tygodniu (z wyłącznie niedziel niehandlowych), od poniedziałku do soboty od 10 do 22, a w niedziele od 10 do 20.

Drugi niedawno otwarty punkt znajduje się w zagłębiu biurowym w okolicach Ronda Daszyńskiego, przy ul. Przyokopowej 26. Ten elegancko prezentujący się butik czynny jest  od poniedziałku do piątku w godzinach o d 8 do 18.

Opinia po zakupach w Perfumesco

W obu puntach można odebrać przesyłki zamówione na perfumesco.pl. Taki sposób dostawy jest jednak płatny i kosztuje 3,99 zł.

Oba punkty prowadzą również sprzedaż perfum na miejscu, natomiast warto mieć na uwadze, że dostępny asortyment jest znacznie uboższy niż w przypadku perfumesco.pl. lepszym wyborem jest więc zakup online i wybór jako miejsca dostawy jednego z punktów.

Jakie są dostępne formy płatności na Perfumesco?

Można zapłacić przelewem tradycyjnym, jak i elektronicznym. Istnieje również możliwość zapłacenia z użyciem karty kredytowej. Jedną z form płatności jest również płatność gotówką za pobraniem po otrzymaniu towaru od kuriera.

Jakie są aktualne promocje na Perfumesco?

Jedną z częstszych promocji jest darmowa dostawa, którą możemy otrzymać, gdy łączna kwota wybranych przez nas produktów w koszyku przekroczy określoną wartość. Aktualne promocje można znaleźć tutaj.


Posted

in

,

by

Tags:

Comments

One response to “Opinia po zakupach na Perfumesco”

  1. Julia Ka Avatar
    Julia Ka

    Perfumy kupuję tylko w internecie, bo jest taniej, a produkt zawsze można zwórcic, ale musze przyznac, że zakupy w Perfumesco byłu wyjatkowa przyjemnością. Świetny bezporblemowy porces zakupu, a potem bardzo miała niespodzianka, kiedy otrzymała damrowe próbki w przesyłce. Moja opinia o Perfumesco jest jak najbardziej pozytywna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *