E-Glamour Opinie

E-Glamour Opinie
Jakość produktu10
Cena9.6
Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)8.4
Bezproblemowa transakcja10
Na plus
Ceny
Szerkość asortymentu
Niskie ceny wysyłki
Na minus
Tylko 1 punkt odbioru osobistego
Wysyłka w ok. 2 dni
9.5
Punkty
Najważniejsze informacje
Oryginalne produkty w bardzo atrakcyjnych cenach

E-glamour to jedna czołowych perfumerii internetowych w Polsce, która przyciąga przede wszystkim cenami znacznie niższymi niż w przypadku tradycyjnych stacjonarnych perfumerii.  Ceny w porównaniu do Sephory czy Douglasa potrafią byc nawet o 50-60% niższe. Czy kryje się w tym jakiś haczyk i czy zakupy na E-Glamour są bezpieczne?

E-Glamour – skąd ta perfumeria

Przede wszystkim na początku E-glamour swoją działalność na sprzedaży hurtowej. Firma zarejestrowana w 2006 w Wielkiej Brytanii, była częścią bardzo dużej grupy hurtowni z czasem prowadzacej dytrybucję, m.in na rynkach polskim i czeskim. Z czasem właściciele zdecydowali się a podbój rynku detalicznego i od rozwoju sprzedaży internetowej, co było jednym z ważnych elementów w rewolucji rynku sprzedaży perfum online. E-Glamour, dzięki swojej pozycji na rynku hurtowym, od samego początku mógł wprowadzić w sprzedaży detalicznej ceny znacznie niższe niż perfumerie, do które były do tej pory jego głównymi klientami. Jednak podstawowym pytaniem, które pojawia się w kontekście dużych perfumerii internetowych jest pytanie, czy to możliwe, żeby przy cenach niższych niż w Sephorze i Douglasie, produkty na E-Glamour były oryginalne?

Oryginalność perfum na E-Glamour

Perfumeria jest oficjalnym partnerem dużych producentów perfum, którzy sprzedają swoje zapachy bezpośrednio do E-Glamour. Często zamawiam w tej perfumerii ze względu na ceny i nie zdarzyło się, żeby perfumy budziły moje wątpliwości.

Stacjonarna perfumeria E-Glamour w Warszawie

Jedne z perfumy zakupionych na E-Glamour – Dolce Gabbana – The One for Man

Rodzaje płatności na E-Glamour

Zapłacić za zamówienie można za pomocą płatności online, przelewu tradycyjnego, za pobraniem lub kartą kredytową. Po złożeniu zamówienia mamy 3 dni na jego opłacenie, jeśli tego nie zrobimy, po tym czasie zostanie ono anulowane,  dlatego przy wyborze przelewu tradycyjnego jako opcji płatności warto się pospieszyć, bo przelew z naszego banku może zostać zaksięgowany z opóźnieniem przez bank sprzedawcy i wtedy nasze zamówienie przepadnie.

Wysyłka z E-glamour

Wysyłka produktów z E-Glamour jest w przeciętnej cenie. Najtańszy jest odbiór w punkcie Poczty Polskiej i kosztuje 7zł. Dowóz kurierem nie jest wiele droższy, w przypadku dostawy Pocztexem zapłacimy 9 zł, z kolei przy dostawie DPD 12 zł. Osobom, które preferują formę płatności za pobraniem powinien przypaśc do gustu fakt, że ta forma dostawy kosztuje dokładnie tyle samo – można ją zrealizować za pośrednictwem kuriera DPD, a jej cena wynosi 12 zł. Okresowo możliwe jest także odbieranie przesyłek w perfumerii stacjonarnej, która znajduje się w pasażu Tesco na Woli w Warszawie.

Przeczytaj także opinie  Iperfumy Black Friday

Jedne z perfumy zakupionych na E-Glamour - Dolce Gabbana - The One for Man

Jedne z perfumy zakupionych na E-Glamour – Dolce Gabbana – The One for Man

E-Glamour w Warszawie

Przede wszystkim warto wiedzieć, że asortyment w warszawskiej stacjonarnej perfumerii E-Glamour jest inny niż w perfumerii internetowej, Znajdziemy tam właściwie tylko wybrane, dość mocno przebrane zapachy, wybór jest znacznie mniejszy i jeśli upatrzyliśmy sobie zapach w internecie i jedziemy do perfumerii bez wcześniejszego zamówienia go, można się mocno rozczarować. Alternatywą może być zamówienie przez internet i zaznaczenie odbioru w perfumerii stacjonarnej podczas składania zamówienia. Punkt mieści się przy ul Górczewskiej 218 (Tesco) i jest czynny od poniedziałku do soboty od godz. 9 do 21 oraz w niedziele od 10 do 18.

1 Komentarz
 1. 9.7

  Zakupiłam zapach Giorgio Armani Aqua Di Gio Profumo. Osoba obdarowana zwróciła sie do mnie z informacja, ze zapach jest świetnie tafiony, przyszedł w pieknym opakowaniu i pachnie dokładnie tak samo jak każdyu wcześniejszy flakon. Jako że mam identyczne zdanie, wydaje pozytywna opinię o e0-glamour. Otrzymałam bardzo duzo wdzięczności od obdarowywanej osoby Byłam stałym klientem stacjonarnych perfumerii ale wiecej nie skorzystam, będe kupowała w internecie.

  Breakdown
  Jakość produktu10
  Cena9.1
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)9.7
  Bezproblemowa transakcja10

  Dodaj Odpowiedź

  Jakość produktu
  Cena
  Przesyłka (cena, czas dostawy, jakość opakowania)
  Bezproblemowa transakcja
  Final Score

  Logo
  Enable registration in settings - general