E-Glamour Opinie

E-glamour to jedna czołowych perfumerii internetowych w Polsce, która przyciąga przede wszystkim cenami znacznie niższymi niż w przypadku tradycyjnych stacjonarnych perfumerii.  Ceny w porównaniu do Sephory czy Douglasa potrafią byc nawet o 50-60% niższe. Czy kryje się w tym jakiś haczyk i czy zakupy na E-Glamour są bezpieczne?

E-Glamour – skąd ta perfumeria

Przede wszystkim na początku E-glamour swoją działalność na sprzedaży hurtowej. Firma zarejestrowana w 2006 w Wielkiej Brytanii, była częścią bardzo dużej grupy hurtowni z czasem prowadzacej dytrybucję, m.in na rynkach polskim i czeskim. Z czasem właściciele zdecydowali się a podbój rynku detalicznego i od rozwoju sprzedaży internetowej, co było jednym z ważnych elementów w rewolucji rynku sprzedaży perfum online. E-Glamour, dzięki swojej pozycji na rynku hurtowym, od samego początku mógł wprowadzić w sprzedaży detalicznej ceny znacznie niższe niż perfumerie, do które były do tej pory jego głównymi klientami. Jednak podstawowym pytaniem, które pojawia się w kontekście dużych perfumerii internetowych jest pytanie, czy to możliwe, żeby przy cenach niższych niż w Sephorze i Douglasie, produkty na E-Glamour były oryginalne?

Oryginalność perfum na E-Glamour

Perfumeria jest oficjalnym partnerem dużych producentów perfum, którzy sprzedają swoje zapachy bezpośrednio do E-Glamour. Często zamawiam w tej perfumerii ze względu na ceny i nie zdarzyło się, żeby perfumy budziły moje wątpliwości.

Stacjonarna perfumeria E-Glamour w Warszawie

Jedne z perfumy zakupionych na E-Glamour – Dolce Gabbana – The One for Man

Rodzaje płatności na E-Glamour

Zapłacić za zamówienie można za pomocą płatności online, przelewu tradycyjnego, za pobraniem lub kartą kredytową. Po złożeniu zamówienia mamy 3 dni na jego opłacenie, jeśli tego nie zrobimy, po tym czasie zostanie ono anulowane,  dlatego przy wyborze przelewu tradycyjnego jako opcji płatności warto się pospieszyć, bo przelew z naszego banku może zostać zaksięgowany z opóźnieniem przez bank sprzedawcy i wtedy nasze zamówienie przepadnie.

Wysyłka z E-glamour

Wysyłka produktów z E-Glamour jest w przeciętnej cenie. Najtańszy jest odbiór w punkcie Poczty Polskiej i kosztuje 7zł. Dowóz kurierem nie jest wiele droższy, w przypadku dostawy Pocztexem zapłacimy 9 zł, z kolei przy dostawie DPD 12 zł. Osobom, które preferują formę płatności za pobraniem powinien przypaśc do gustu fakt, że ta forma dostawy kosztuje dokładnie tyle samo – można ją zrealizować za pośrednictwem kuriera DPD, a jej cena wynosi 12 zł. Okresowo możliwe jest także odbieranie przesyłek w perfumerii stacjonarnej, która znajduje się w pasażu Tesco na Woli w Warszawie.

Jedne z perfumy zakupionych na E-Glamour - Dolce Gabbana - The One for Man

Jedne z perfumy zakupionych na E-Glamour – Dolce Gabbana – The One for Man

E-Glamour w Warszawie

Przede wszystkim warto wiedzieć, że asortyment w warszawskiej stacjonarnej perfumerii E-Glamour jest inny niż w perfumerii internetowej, Znajdziemy tam właściwie tylko wybrane, dość mocno przebrane zapachy, wybór jest znacznie mniejszy i jeśli upatrzyliśmy sobie zapach w internecie i jedziemy do perfumerii bez wcześniejszego zamówienia go, można się mocno rozczarować. Alternatywą może być zamówienie przez internet i zaznaczenie odbioru w perfumerii stacjonarnej podczas składania zamówienia. Punkt mieści się przy ul Górczewskiej 218 (Tesco) i jest czynny od poniedziałku do soboty od godz. 9 do 21 oraz w niedziele od 10 do 18.


Posted

in

,

by

Tags:

Comments

One response to “E-Glamour Opinie”

  1. Maria Tomaszewska Avatar
    Maria Tomaszewska

    Zakupiłam zapach Giorgio Armani Aqua Di Gio Profumo. Osoba obdarowana zwróciła sie do mnie z informacja, ze zapach jest świetnie tafiony, przyszedł w pieknym opakowaniu i pachnie dokładnie tak samo jak każdyu wcześniejszy flakon. Jako że mam identyczne zdanie, wydaje pozytywna opinię o e0-glamour. Otrzymałam bardzo duzo wdzięczności od obdarowywanej osoby Byłam stałym klientem stacjonarnych perfumerii ale wiecej nie skorzystam, będe kupowała w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *