Lubię wracać tam gdzie byłam już. - Blog Opinie Perfumy - Blog o bestsllerowych perfumach
Bond No.9 Różności

Lubię wracać tam gdzie byłam już.

Chcecie bajki? Oto bajka! Była sobie pchła… Aaa nie. To nie to. Może inaczej. Dawno, dawno temu, na blogu www.opinie-perfumy.pl, mieliście okazję obcować z literacką twórczością Katarzyny Jarczyk, właścicielki największych i najcięższych torebek w Polsce lub nawet Europie, która marzyła o tym, że kiedyś będzie umiała chodzić w szpilkach. Raz bywało lepiej, raz gorzej, były perfumy piękne, były też takie, które mnie (nas) nie powaliły. Komuś się spodobał mój wpis, inni nie reagowali entuzjastycznie. Potem nasze drogi lekko się rozeszły, moje torebki stopniowo stawały się coraz mniejsze, a obcasy wyższe… Dziś często noszę kopertówki, a do pracy zdarza mi się chodzić w szpilkach. Jedno się nie zmieniło – perfumy! Nadal uwielbiam piękne zapachy i doceniam ich znaczenie i moc przekonywania ;-)

Od jakiegoś czasu chodziła za mną myśl, że może tutaj wpadnę i coś napiszę, ale jakoś ciągle nie było mi po drodze. Aż do dzisiaj, kiedy przez przypadek trafiłam na swoją starą notkę i stwierdziłam, że wracam! Nie wiem o czym będę Wam tutaj opowiadać, ale jak tylko wpadnie mi w ręce coś interesującego – dam znać. Tymczasem po tym przydługim wstępie chciałam Was na nowo powitać, a na ten nowy, 2016 rok życzyć wszystkiego najpiękniejszego i pachnącego!
Do przeczytania! :-)

P.S. Ostatnio używam LancomeHypnose, a dzisiaj pachniałam Scent of Peace od Bond No.9 i właśnie się zorientowałam, że ten zapach jeszcze się u nas nie pojawił – postaram się jak najszybciej naprawić ten błąd!

Tę strono wyszukiwano przez: bond no 9 opinie, bond no 9 perfume, bony no 9,

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply
  Julietta Pastoors
  6 lutego 2016 at 16:43

  Świetny post. Bardzo spodobał mi się Twój blog. Z pewnością będę zaglądać częściej. U mnie na blogu nowy post o perfumach :) Pozdrawiam

 • Leave a Reply

  Już jest! :)
  Już jest! Zestawienie najlepszych promocji w perfumeriach internetowych.
  KOCHASZ PERFUMY? DOŁĄCZ!
  Dowiedz się pierwszy o ekskluzywnych promocjach na perfumy dla czytelników bloga
  Zero spamu. 2 wartościowe e-maile w miesiącu.

  Perumy do -75%

  Kod rabatowy:
  PL5OPINIE
  Bądźmy delikatni! Ranking damskich perfum… dla panów

  Close