Zapachy na dobry humor - Blog Opinie Perfumy - Blog o niezwykłych perfumach
like-a-record

Zapachy na dobry humor

Każdemu czasem przytrafiają się momenty, kiedy wszystko, co tylko może się nie udać, nie udaje się, a to co powinno pójść jak z płatka, jakoś nie chce się ułożyć… Ostatnimi czasy ciężko jest mi znaleźć czas i wenę potrzebną do pisania, bo jak na złość kumulują się sytuacje, które nie powinny mieć miejsca. Zły humor czasem wygrywa walkę z pozytywnym nastawieniem i wtedy niestety przez efekt kuli śniegowej, wszystkie plany biorą w łeb, a małe niepowodzenia ciągną za sobą większe porażki.

Kiedy cały świat wali mi się na głowę, lubię zanurzyć się w gorącej kąpieli i zapalić mnóstwo małych świeczek, a potem nasmarować się pachnącym balsamem. W roli poprawiacza nastroju fantastycznie sprawują się u mnie kosmetyki z czekoladą. Jej ciepły, słodki aromat uspokaja i przywołuje miłe wspomnienia. Poza tym rewelacyjny na dobry humor jest zapach świeżego ciasta i chleba. Zawsze będzie mi się to kojarzyć z domem, z mamą i babcią, z bezpieczeństwem, z czymś znajomym.

Jakie są Wasze zapachy na poprawę humoru? A z jakim aromatem kojarzy Wam się zły nastrój, jak pachnie nieprzyjemny dzień? Podzielcie się z nami swoimi odczuciami :). Ja dzisiaj po pracowitym popołudniu, wzięłam pachnącą kąpiel – od razu poczułam się lepiej i mam nadzieję – ba! – wręcz jestem pewna, że jutro będzie dla mnie dobry dzień! Czego i Wam życzę :)

 

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

2 Comments
  • Tomek
    Posted at 01:55h, 02 lutego Odpowiedz

    Po Twojej sugestii co do kosmetyków z czekoladą, moje myśli kierują się do Histoires de Parfums 1969. Kiedy dostałem próbkę, wąchałem, kiedy tylko dopadła mnie chandra. Dodam, że moje palenie na tym mocno ucierpiało. No ale ja zyskałem.

  • ZuzaZ
    Posted at 17:21h, 04 lutego Odpowiedz

    Na dobry humor koniecznie coś słodkiego. Może być np. Prada Candy. Pozdrawiam :)

Post A Comment

KOCHASZ PERFUMY? DOŁĄCZ!
Dowiedz się pierwszy o ekskluzywnych promocjach na perfumy dla czytelników bloga
Zero spamu. 2 wartościowe e-maile w miesiącu.
Knize 10
Perfumy – nowości 2013/2014

Close