Zapachy na dobry humor - Blog Opinie Perfumy - Blog o bestsllerowych perfumach
Różności

Zapachy na dobry humor

Każdemu czasem przytrafiają się momenty, kiedy wszystko, co tylko może się nie udać, nie udaje się, a to co powinno pójść jak z płatka, jakoś nie chce się ułożyć… Ostatnimi czasy ciężko jest mi znaleźć czas i wenę potrzebną do pisania, bo jak na złość kumulują się sytuacje, które nie powinny mieć miejsca. Zły humor czasem wygrywa walkę z pozytywnym nastawieniem i wtedy niestety przez efekt kuli śniegowej, wszystkie plany biorą w łeb, a małe niepowodzenia ciągną za sobą większe porażki.

Kiedy cały świat wali mi się na głowę, lubię zanurzyć się w gorącej kąpieli i zapalić mnóstwo małych świeczek, a potem nasmarować się pachnącym balsamem. W roli poprawiacza nastroju fantastycznie sprawują się u mnie kosmetyki z czekoladą. Jej ciepły, słodki aromat uspokaja i przywołuje miłe wspomnienia. Poza tym rewelacyjny na dobry humor jest zapach świeżego ciasta i chleba. Zawsze będzie mi się to kojarzyć z domem, z mamą i babcią, z bezpieczeństwem, z czymś znajomym.

Jakie są Wasze zapachy na poprawę humoru? A z jakim aromatem kojarzy Wam się zły nastrój, jak pachnie nieprzyjemny dzień? Podzielcie się z nami swoimi odczuciami :). Ja dzisiaj po pracowitym popołudniu, wzięłam pachnącą kąpiel – od razu poczułam się lepiej i mam nadzieję – ba! – wręcz jestem pewna, że jutro będzie dla mnie dobry dzień! Czego i Wam życzę :)

 

You Might Also Like

2 Comments

 • Reply
  Tomek
  2 lutego 2014 at 01:55

  Po Twojej sugestii co do kosmetyków z czekoladą, moje myśli kierują się do Histoires de Parfums 1969. Kiedy dostałem próbkę, wąchałem, kiedy tylko dopadła mnie chandra. Dodam, że moje palenie na tym mocno ucierpiało. No ale ja zyskałem.

 • Reply
  ZuzaZ
  4 lutego 2014 at 17:21

  Na dobry humor koniecznie coś słodkiego. Może być np. Prada Candy. Pozdrawiam :)

 • Leave a Reply

  Już jest! :)
  Już jest! Zestawienie najlepszych promocji w perfumeriach internetowych.
  KOCHASZ PERFUMY? DOŁĄCZ!
  Dowiedz się pierwszy o ekskluzywnych promocjach na perfumy dla czytelników bloga
  Zero spamu. 2 wartościowe e-maile w miesiącu.

  Perumy do -75%

  Kod rabatowy:
  PL5OPINIE
  Knize 10
  Perfumy – nowości 2013/2014

  Close