Nowa reklama Chanel

Jakiś czas temu napisałam dosyć kontrowersyjną notkę o Chanel No. 5. Kontrowersyjną ze względu na to, iż perfumiarski klasyk opatrzyłam etykietką perfum, których nie mogę znieść. Do tamtego tekstu przydałaby się mała aktualizacja :) Otóż odkryłam swój sposób na No. 5, a jest nim dużo lżejsza wersja, czyli No. 5 Eau Premiere. Polecam, kto bardzo pragnie nosić TE LEGENDARNE perfumy od Chanel, a nie przepada za uczuciem duszności towarzyszącym na każdym kroku.

Reklama z Marylin Monroe

Tak czy inaczej notkę chciałam napisać o nowej reklamie, która jest powrotem do uroczego początku legendy, a więc: Marilyn Monroe. Twarzą Piątki były piękne panie – Denevue, Tatou, Kidman, a nawet znalazł się rodzynek – Brad Pitt. Filmik z jedyną, jak dotąd, męską twarzą kampanii, został wyśmiany wszędzie gdzie się tylko dało – na nic zdała się uroda modela! Z paniami poszło znacznie lepiej, a Marilyn, czyli nowa-stara twarz Chanel stała się już na zawsze symbolem No. 5, które były jej jedyną nocną kreacją.

Reklamę zobaczyłam kilka minut temu w telewizji – według mnie to fajny pomysł, powrót do klasyki gatunku. Prosty filmik, bez zbędnych udziwnień. Numerem jeden oczywiście pozostaje u mnie spot z Nicole Kidman, jednakże po niezrozumiałym dla mnie pomyśle na filmik z Audrey Tatou i po pozbawionej pomysłu odsłonie kampanii z Bradem Pittem, jest to pożądany ukłon w stronę tradycji.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=r6AtDQZ8K28[/youtube]

2 Komentarze
  1. Dokładnie, zgadzam się. Reklama Chanel z Bradem Pitem, o było nieporozumienie. A tutaj widać z jednej strony nawiązanie do tradycji, z drugiej konsekwencję w stousunku reklamy Chanel z Pitem. W obu spotach gwiazda występuje jako narrator. Szkoda, że tej z nowej reklamy już z nami nie ma. I to może jedyna kontrowersja, jaką widzę w nowej reklamie Chanel ewidentnie się postarało!

  2. Marilyn już zawsze będzie najlepszą twarzą klasyka Chanel, chociaż oficjalną ambasadorką zapachu nigdy nie była. A Brad mi jakoś w tej reklamie nie przeszkadzał, bo sam pomysł, że mężczyzna może reklamować damskie perfumy bardzo mi się spodobał.

    Dodaj Odpowiedź

    Opinie Perfumy - Blog o perfumach
    Logo
    Enable registration in settings - general