Notino Black Friday

Black Friday to wielkie święto wszystkich wielbicieli zniżek i promocji. Tego dnia można upolować niezwykłe okazje na perfumy w cenach, które mogą zdarzyć się tylko raz w roku.

Czego możemy się spodziewać na Notino Black Friday?

Notino (dawniej iperfumy), jak co roku przygotował ofertę dla klientów z okazji Black Friday. W poprzednich latach ten największy e-sklep z perfumami tego dnia oferował zniżki nie tylko na same zapachy, ale również na kosmetyki, make-up i inne produkty urodowe. Jakie w tym roku produkty znajdziemy na iperfumy z okazji Black Friday?

Na kiedy przypada Black Friday?

To piątek po amerykańskim Dniu Dziękczynienia, w tym roku Black Friday to 29 listopada. Właśnie na ten dzień przypada umownie początek przedświątecznego sezonu zakupowego w USA. Przyjmuje się, że tego dnia mamy możliwość skorzystania z rabatów, w wyjątkowej wysokości.

W Polsce Black Friday dopiero zyskuje na popularności. Z roku na rok mamy do czynienia z większą skalą rabatów, również coraz więcej sprzedawców oferuje tego dnia zniżki.  Choć w Polsce obniżki nie sa jeszcze tej skali, co w USA, to trzeba przyznać, że często w Black Friday iperfumy są oferowane w cenach ,które można spotkać dopiero podczas wyprzedaży poświątecznych.

Black Friday Notino czy iperfumy?

Przy okazji Black Friday warto pamiętać o tym, że największy sprzedawca perfum online zmienił nazwę. Obecnie używa swojego międzynarodowego brandu – Notino. To jeen z największych sprzedawców kosmetyków na świecie, dzięki czemu ceny są często znacznie niższe niż w stacjonarnych sieciowych perfumeriach.

Notino – kurierem czy stacjonarnie?

Podczas Black Friday warto rozważyć, jaka opcja dostawy będzie dla nas najlepsza. Notino (iperfumy) jeszcze do niedawna posiadała zaledwie dwa punkty stacjonarne – w Krakowie i Warszawie. Obecnie sieć odbioru zamówień powiększa się, perfumy można odbierać już m.in. także w Katowicach i Gdańsku. Mając jednak na uwadze szał zakupowy, jaki generuje Black Friday, warto rozważyć wybór zamówienia kurierem.

We will be happy to hear your thoughts

   Dodaj Odpowiedź

   Opinie Perfumy - Blog o perfumach
   Logo
   Enable registration in settings - general