Creed Spring Flower

Oglądam sobie ostatnio nagrania z koncertów, na których grałam w wakacje i wierzyć mi się nie chce, że lato już za nami. Przecież jeszcze nie zdążyłam wyciągnąć z szafy wszystkich sukienek! Jednak jesień nie chciała na mnie zaczekać i wyraźnie daje znać, że teraz ona króluje za oknem i w szafie – tej z ubraniami, ale nie zapachowej! A to wszystko za sprawą wiosennego, również z nazwy, zapachu od Creed – Spring Flower.

 

550-Creed-Spring-Love1-325x325

 

Perfumy na zamówienie Audrey Hepburn

Zapach Spring Flower został stworzony w roku 1951 na życzenie tej jednej z najpiękniejszych i najbardziej znanych aktorek Hollywood. Subtelny dziewczęcy urok i czar gwiazdy „Sabriny”, czy „My Fair Lady” zamknięto w wiosennym, lekkim aromacie. Audrey miała te perfumy na swoją wyłączność. Na rynku ogólnodostępnym pojawiły się dopiero w roku 1996. Owocowe nuty zdecydowanie zdominowały tę kompozycję, mimo, że użyto tutaj bardzo „brzmiących” i intensywnych kwiatów – mamy różę, jaśmin i bergamotkę. Na mnie jednak te nuty zupełnie odsuwają się na dalszy plan i ustępują miejsca przede wszystkim melonowi, który cały czas dosyć krzykliwie daje o sobie znać. Mimo wszystko całość nie jest przytłaczająca i mdła, więc idealnie sprawdzi się na co dzień. Jedyny problem jaki miałam z tym Creed’em to trwałość – wytrzymał na mnie jakieś 2-3 godziny, więc nie jest to powalający wynik.

 

like-a-record

Antidotum na jesienne słoty

Jeśli szukacie perfum na każdy dzień, które odwrócą Waszą uwagę od tego, co teraz za oknem, to Spring Flower z pewnością da radę! Są to perfumy dla wielbicielek świeżych owocowych lekkich mieszanek. Nie są zbytnio absorbujące, nie będą rozpraszać. Wielbicielkami tej propozycji od Creed są również Julia Roberts, Heather Locklear i Naomi Campbell. Skuś się na gwiazdorski zapach! :)


Posted

in

by

Comments

One response to “Creed Spring Flower”

  1. Miracoul Avatar
    Miracoul

    Przynam, że w perfumach już trochę siedzę, ale zapachu z melonem jeszcze na sobie nie próbowałam. A znasz może jeszcze jakieś inne perfumy z tym składnikiem, oprócz Sprin FLower?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *