Creed Love in White
Creed

Creed Love in White & Love in Black

Dzisiaj będzie o czymś ładnym i czymś brzydkim. Za każdym razem, kiedy przynoszę do domu nowe próbki, nie możemy się z Mamą nadziwić, jak to możliwe, że jest tyle różnych zapachów. Przez moje ręce (a raczej nos) przewinęło się myślę, że już ok.100 różnych perfum. Oczywiście nie o wszystkich Wam tu pisałam, ale naprawdę mam w domu całą masę próbek i też wiele z nich już wykorzystałam. Zresztą nie sama – kilka osób już wciągnęłam w ten pachnący świat! :) Niesamowita sprawa!

Love in Black

Kontynuując testowanie zapachów od Creed, sięgnęłam po zgrabne buteleczki w kolorach czarnym i białym. I tak jak kontrastowe są barwy flakoników, tak bardzo różnią się od siebie perfumy w nich zamknięte. Na pierwszy ogień wzięłam Love in Black – to właśnie będzie ta brzydka i, jak dla mnie, dosłownie śmierdząca sprawa. Perfumy są inspirowane postacią jednej z najpiękniejszych kobiet w historii – Jacqueline Kennedy, więc brałam próbkę z pełnym przekonaniem, że to bardzo przyjemny zapach i będzie mi się go dobrze nosić. Jakież było moje rozczarowanie, kiedy go użyłam… 

550-Creed-Love-In-Black-325x325

Zemdliło mnie do tego stopnia, że natychmiast biegłam do łazienki zmyć z siebie nieszczęsne Love in Black. Dusząco, mdło, ale nie chodzi tu o to, że jest za słodko, czy bezbarwnie. Być może to kwestia mojej skóry, bo przetestowałam na Mamie i był znośny. W każdym razie na mnie za pierwszym razem w porządku, później dramat… Zachęcam do sprawdzenia na sobie, ale polecam najpierw zdobyć próbkę, żeby się nie przejechać!

Love in White

Biel kolor niewinności. Taki też jest zapach z białej buteleczki. Niewinny, świeży, delikatny. Struktura tych perfum trochę przypomina mi orkiestrę – kwiatowe nuty to skrzypce, wspierane od dołu kontrabasami: wanilią i sandałowcem. Bezpretensjonalna, przyjemna i bardzo uniwersalna mieszanka. Niestety jak dla mnie brak jest tutaj jakiegoś pazura, czegoś, co mogłoby się jednoznacznie spodobać lub nie. Nie mam się też za bardzo do czego przyczepić, bo właściwie wszystko jest w porządku. Są to perfumy, których można użyć tak ot, będą pasować do wielu rzeczy i nie będą przeszkadzać. Miło, ale bez rewelacji.

Love in White i Love in Black stworzył Olivier Creed. Wersja biała to jeden z ulubionych aromatów Michelle Obamy. Jednakże pierwszą buteleczkę otrzymała Angelina Jolie, która jest ambasadorką dobrej woli Urzędu Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców. Część dochodów ze sprzedaży Love in White wędruje na konto UNESCO. Zapraszam do perfumerii – testujcie, dajcie znać co myślicie! :)

550-Creed-Love-In-White-325x325

 

You Might Also Like

5 Comments

 • Reply
  Zuzanna
  19 października 2013 at 14:44

  Ciekawe flakony, chociaż wolę te przezroczyste by móc kontrolować ilość straconych mililitrów.

  Co do próbek i testów, to zawsze żałuję, że mam za mało nadgarstków, czasu i nosów do sprawdzenia zawartości tych wszystkich fiolek.

  • Reply
   Kasia Jarczyk
   22 października 2013 at 23:32

   A ja myślę, że jest akurat tyle nadgarstków i nosów, żeby powąchać wszystkie zapachy, które są tego warte i które naprawdę się lubi! Na inne nie warto tracić czasu i wszystkiego innego ;) Pozdrawiam, powodzenia w pisaniu bloga! :)

 • Reply
  Tomek
  19 października 2013 at 18:44

  Do tej pory nie zetknąłem się z damskimi Creedami, ale jestem zafrapowany, czy w damskich zapachach można wyczuć tę samą powtarzalną specyfikę, co w męskich wodach tej marki. Jeśli tak, to ciekaw jestem, jak udało się ujarzmić tę charakterystyczną roślinną ostrość.

  • Reply
   Kasia Jarczyk
   22 października 2013 at 23:35

   Szczerze mówiąc, nie mam teraz pod ręką żadnego męskiego Creed’a, ale właśnie problemem tych perfum jest to, że nie ma w nich nic ostrego, czegoś co by je wyróżniało na tle innych. Ot, takie przyjemne pachnidło!

 • Reply
  Hania
  20 maja 2014 at 19:48

  Mnie Love in Black powalił na kolana. Jest cudny.

 • Leave a Reply

  Już jest! :)
  Już jest! Zestawienie najlepszych promocji w perfumeriach internetowych.
  KOCHASZ PERFUMY? DOŁĄCZ!
  Dowiedz się pierwszy o ekskluzywnych promocjach na perfumy dla czytelników bloga
  Zero spamu. 2 wartościowe e-maile w miesiącu.

  Perumy do -75%

  Kod rabatowy:
  PL5OPINIE
  Creed Spring Flower

  Close