AMOUAGE Reflection Woman

Każda dobra rewolucja w życiu wymaga jakiejś celebracji – ja dla uczczenia mojego nowego początku podarowałam sobie odrobinę luksusu pod postacią perfum Amouage. Co z tego wyszło? Zapraszam do czytania! :)

Jesteś tego warta

Amouage Reflection w głowie pachnie  lilią, zielonymi liśćmi z tropikalnego lasu i frezją (w końcu doczekałam się frezji w składzie i jak na złość jej nie czuję!). Serce to magnolia, jaśmin, ylang-ylang, a baza zamyka zapach aromatami ambry, piżma, drzewa sandałowego i cedru.

Przy pierwszym użyciu wydawały mi się o wiele cieplejsze niż w tym momencie, kiedy nosiłam je już kilka dni.  Teraz są bardziej orzeźwiające, chociaż raczej powinnam użyć słowa „ożywcze”, które jest elegantsze i z tego względu zdecydowanie bardziej na miejscu! Mają przyjemny „zielony” zapach, z delikatnym mydlanym refleksem. Są lekkie i eleganckie. Utrzymywały się na mnie właściwie króciutko, aż szkoda, ale już przywykłam do tego, że niestety, ale perfumy i pieniądze się mnie nie trzymają ;). Czułam je na sobie przez jakieś 3 godziny.

Kto choć trochę orientuje się w perfumach, ten wie, że Amouage to jedne z tych droższych zapachów. Pozwolę sobie na chwilowy brak profesjonalizmu w ocenie i do czegoś się przyznam: Amouage to nie są moje ulubione perfumy, ale działają na mnie jak Placebo. Wiem, że mam na sobie luksusowy drogi zapach i przez to czuję się pewna siebie, piękna i elegancka. Nic z tego, że jestem w zwykłych ciuchach, mam rozczochrane włosy i padam ze zmęczenia – jeden psik Reflection i znów jestem wspaniała!

Dla rozważnej i romantycznej

Amouage Refelction – jaka nazwa taki zapach. Nie jest to według mnie zapach zbyt skomplikowany, ale jakże szlachetny w swym minimalizmie. Spokojnie można go używać na co dzień – nie jest tak onieśmielający jak inne Amouage. Z drugiej jednak strony, jego proste przejrzyste linie sprawiają, że z powodzeniem nada się do zabarwienia strojnej stylizacji. Tak więc zarówno panie o romantycznej melancholijnej duszy, jak i panie urzędniczki, będą z niego zadowolone. Nie rzuca się bardzo w oczy/nosy, nie przytłacza właścicielki. Myślę, że idealnie sprawdzi się w biurowych wnętrzach podczas upalnego lata!

Serdecznie zapraszam do wypróbowania – poczuj na sobie kilka kropel luksusu ;-).

Amouage Reflection Woman można kupić online w perfumerii E-Glamour w cenie 592 zł, a na ipierfumy w cenie 550 zł (w tym przypadku to tester) za 100 ml.


Posted

in

by

Comments

2 responses to “AMOUAGE Reflection Woman”

  1. […] dni mijają mi pod znakiem perfumowego luksusu. W zeszłym tygodniu pisałam o Amouage Reflection, a dzisiaj mam kilka słów na temat kolejnego zapachu od House of Sillage. Justyna testowała […]

  2. maras3 Avatar
    maras3

    Reflection to dla mnie najlepszy Amouage. Nie tak ciężki, zwiewny, a jednak kadzilany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *