AMOUAGE Reflection Woman

Każda dobra rewolucja w życiu wymaga jakiejś celebracji – ja dla uczczenia mojego nowego początku podarowałam sobie odrobinę luksusu pod postacią perfum Amouage. Co z tego wyszło? Zapraszam do czytania! :)

Jesteś tego warta

Amouage Reflection w głowie pachnie  lilią, zielonymi liśćmi z tropikalnego lasu i frezją (w końcu doczekałam się frezji w składzie i jak na złość jej nie czuję!). Serce to magnolia, jaśmin, ylang-ylang, a baza zamyka zapach aromatami ambry, piżma, drzewa sandałowego i cedru.

Advertisements

Przy pierwszym użyciu wydawały mi się o wiele cieplejsze niż w tym momencie, kiedy nosiłam je już kilka dni.  Teraz są bardziej orzeźwiające, chociaż raczej powinnam użyć słowa „ożywcze”, które jest elegantsze i z tego względu zdecydowanie bardziej na miejscu! Mają przyjemny „zielony” zapach, z delikatnym mydlanym refleksem. Są lekkie i eleganckie. Utrzymywały się na mnie właściwie króciutko, aż szkoda, ale już przywykłam do tego, że niestety, ale perfumy i pieniądze się mnie nie trzymają ;). Czułam je na sobie przez jakieś 3 godziny.

Kto choć trochę orientuje się w perfumach, ten wie, że Amouage to jedne z tych droższych zapachów. Pozwolę sobie na chwilowy brak profesjonalizmu w ocenie i do czegoś się przyznam: Amouage to nie są moje ulubione perfumy, ale działają na mnie jak Placebo. Wiem, że mam na sobie luksusowy drogi zapach i przez to czuję się pewna siebie, piękna i elegancka. Nic z tego, że jestem w zwykłych ciuchach, mam rozczochrane włosy i padam ze zmęczenia – jeden psik Reflection i znów jestem wspaniała!

Dla rozważnej i romantycznej

Amouage Refelction – jaka nazwa taki zapach. Nie jest to według mnie zapach zbyt skomplikowany, ale jakże szlachetny w swym minimalizmie. Spokojnie można go używać na co dzień – nie jest tak onieśmielający jak inne Amouage. Z drugiej jednak strony, jego proste przejrzyste linie sprawiają, że z powodzeniem nada się do zabarwienia strojnej stylizacji. Tak więc zarówno panie o romantycznej melancholijnej duszy, jak i panie urzędniczki, będą z niego zadowolone. Nie rzuca się bardzo w oczy/nosy, nie przytłacza właścicielki. Myślę, że idealnie sprawdzi się w biurowych wnętrzach podczas upalnego lata!

Serdecznie zapraszam do wypróbowania – poczuj na sobie kilka kropel luksusu ;-).

Amouage Reflection Woman można kupić online w perfumerii E-Glamour w cenie 592 zł, a na ipierfumy w cenie 550 zł (w tym przypadku to tester) za 100 ml.

By Kasia Jarczyk

Koncertowała m.in. w Mediolanie, Sztokholmie i Sankt Petersburgu. Nie ma dla niej znaczenia, czy perfumy mają niszową etykietkę, czy zupełnie komercyjną. Mają po prostu rzucać na kolana! Kasia gra na altówce. Nie wiesz, co to takiego? Kasia wie, zapytaj ją.

2 comments

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *