Amouage Dia Woman

Wpadłam w wir życia akademickiego – orkiestra, zajęcia grupowe, lekcje z profesorami, próby, plotki przy kubku wypełnionym aromatyczną kawą. Bardzo to lubię i brakuje mi takiego magla, kiedy rok się kończy. Moja koleżanka Magda śmieje się nawet, że w wakacje przychodzę na uczelnię, siadam przy stoliku w patio i płaczę, że nie ma zajęć… ;) W każdym razie teraz roboty mam całą masę i jeszcze trzeba znaleźć czas na testowanie perfum! Czuję się absolutnie kobietą pracującą! Dzisiaj mam dla Was perfumy, które kojarzą mi się  z wysmakowanym dodatkiem do garderoby – ze złotym zegarkiem.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ar6h1tj9G8E[/youtube]

Dzisiaj mam dla Was perfumy, które kojarzą mi się  z wysmakowanym dodatkiem do garderoby – ze złotym zegarkiem. Takie porównanie może oznaczać tylko jedno – przynoszę Wam kolejny luksusowy zapach od Amouage (ach te luksusy, już mnie nużą powoli!… ;) Dia to na początek piękny flakon – klasyczna buteleczka damskich Amouage, tym razem w kolorze złocistobrązowym. Ja wiem, wiem, że one wszystkie są takie same w kształcie, ale każda ma inną barwę i tak na przykład Dia mi się podoba, ale już Fate nie za bardzo, więc dlatego zahaczam o ten temat.

Dia jest zapachem w zasadzie prostym. Na mojej ręce za wiele się z nim nie zadziało – przez cały jego żywot dominowała mydlana nuta dystansująca kwiaty, których przecież wcale nie jest mało. W tym wypadku jednak pobrzmiewają one jedynie w tle.

550-Amouage-Dia-Woman-325x325

 

Przy całej swojej prostocie i mydlanym charakterze, Dia to perfumy wyszukane i eleganckie. Jest w nich coś uwodzicielskiego. Nie są duszne, typowo sypialniane – wręcz przeciwnie: świeże i kwiatowe, ale jednocześnie bardzo zalotne. Intensywne i kobiece, nie dają o sobie łatwo zapomnieć – kiedy raz w nich zasmakujesz, na pewno wrócisz! ;)  Jeśli chodzi o  trwałość, to: zapach nałożony wieczorem przetrwał całą noc, aplikacja poranna była wyczuwalna około 5 godzin. Polecam Amouage Dia wielbicielkom zapachów ciepłych, ale nie ciężkich; myślę, że to dobra zimowa alternatywa dla energetyzujących świeżych letnich zapachów. A że tak się składa, że coraz bliżej są te chłodniejsze dni tooo… biegiem do perfumerii! :)

Amouage Dia Woman można kupić online w perfumerii E-Glamour w cenie 625 zł, a na ipierfumy w cenie 670 zł za 100 ml.


Posted

in

by

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *