Amouage Dia Woman

Wpadłam w wir życia akademickiego – orkiestra, zajęcia grupowe, lekcje z profesorami, próby, plotki przy kubku wypełnionym aromatyczną kawą. Bardzo to lubię i brakuje mi takiego magla, kiedy rok się kończy. Moja koleżanka Magda śmieje się nawet, że w wakacje przychodzę na uczelnię, siadam przy stoliku w patio i płaczę, że nie ma zajęć… ;) W każdym razie teraz roboty mam całą masę i jeszcze trzeba znaleźć czas na testowanie perfum! Czuję się absolutnie kobietą pracującą! Dzisiaj mam dla Was perfumy, które kojarzą mi się  z wysmakowanym dodatkiem do garderoby – ze złotym zegarkiem.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ar6h1tj9G8E[/youtube]

Advertisements

Dzisiaj mam dla Was perfumy, które kojarzą mi się  z wysmakowanym dodatkiem do garderoby – ze złotym zegarkiem. Takie porównanie może oznaczać tylko jedno – przynoszę Wam kolejny luksusowy zapach od Amouage (ach te luksusy, już mnie nużą powoli!… ;) Dia to na początek piękny flakon – klasyczna buteleczka damskich Amouage, tym razem w kolorze złocistobrązowym. Ja wiem, wiem, że one wszystkie są takie same w kształcie, ale każda ma inną barwę i tak na przykład Dia mi się podoba, ale już Fate nie za bardzo, więc dlatego zahaczam o ten temat.

Dia jest zapachem w zasadzie prostym. Na mojej ręce za wiele się z nim nie zadziało – przez cały jego żywot dominowała mydlana nuta dystansująca kwiaty, których przecież wcale nie jest mało. W tym wypadku jednak pobrzmiewają one jedynie w tle.

550-Amouage-Dia-Woman-325x325

 

Przy całej swojej prostocie i mydlanym charakterze, Dia to perfumy wyszukane i eleganckie. Jest w nich coś uwodzicielskiego. Nie są duszne, typowo sypialniane – wręcz przeciwnie: świeże i kwiatowe, ale jednocześnie bardzo zalotne. Intensywne i kobiece, nie dają o sobie łatwo zapomnieć – kiedy raz w nich zasmakujesz, na pewno wrócisz! ;)  Jeśli chodzi o  trwałość, to: zapach nałożony wieczorem przetrwał całą noc, aplikacja poranna była wyczuwalna około 5 godzin. Polecam Amouage Dia wielbicielkom zapachów ciepłych, ale nie ciężkich; myślę, że to dobra zimowa alternatywa dla energetyzujących świeżych letnich zapachów. A że tak się składa, że coraz bliżej są te chłodniejsze dni tooo… biegiem do perfumerii! :)

Amouage Dia Woman można kupić online w perfumerii E-Glamour w cenie 625 zł, a na ipierfumy w cenie 670 zł za 100 ml.

By Kasia Jarczyk

Koncertowała m.in. w Mediolanie, Sztokholmie i Sankt Petersburgu. Nie ma dla niej znaczenia, czy perfumy mają niszową etykietkę, czy zupełnie komercyjną. Mają po prostu rzucać na kolana! Kasia gra na altówce. Nie wiesz, co to takiego? Kasia wie, zapytaj ją.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *