Quality Missala – opinia po zakupach w perfumerii

Jako pasjonatka perfum, bardzo cieszyłam się, że w końcu odwiedziłam perfumerię Quality Missala. Ta perfumeria jest znana z posiadania wielu unikatowych marek, a właścicielom udało się stworzyć rodzaj sieci perfumerii, co jest rzadkością wśród perfumerii niszowych.

Przede wszystkim, oferta markowych perfum w tej perfumerii jest naprawdę imponująca. Quality Missala oferuje szeroki wybór marek, które zachwycają jakością swoich kompozycji. Można tu znaleźć znane i cenione marki, takie jak Amouage, Xerjoff czy Roja Parfums. To miejsce, gdzie prawdziwi miłośnicy perfum mogą znaleźć unikalne i interesujące zapachy, które są trudno dostępne gdzie indziej.

Na początek dodam, że jeśli dziwi Was stylistyka ich strony internetowej, która mnie przypomina raczej witrynę zakładu pogrzebowego specjalizującego się w chowaniu nowobogackich, na pewno nie będziecie rozczarowani wyglądem ich perfimerii. Wyglądają one dokładnie tak samo.

Purpura, zieleń, złoto dominują w tych wnętrzach, wywołując emocje podobne do tych, która odczuwałam, oglądając urywki w telewizji z reportaży o wnętrzach posiadłości rosyjskich oligarchów.

Obsługa klienta w Quality

Jeśli chodzi o obsługę klienta, niestety muszę przyznać, że byłam nieco zawiedziona. Pomimo mojej wiedzy i zainteresowania perfumami, nie czułam się odpowiednio doceniona. Pracownicy byli niezbyt pomocni i nie wykazywali zainteresowania moimi, niezbyt nachalnie wyrażanymi potrzebami. Czułam się trochę zignorowana, a na dodatek wydawało się, że traktuje się mnie nieco jak osobę, której chce się szybko coś wcisnąć i zachęcić do niezawracania więcej głowy.

Krok po kroku, wizyta w perfumerii Quality Missala przebiegała następująco: po wejściu do sklepu, zostałam przywitana przez pracownika, który zaproponował pomoc. Następnie, samodzielnie przeglądałam różne marki i kategorie perfum, eksplorując ich aromatyczne kompozycje. Kiedy wybrałam kilka interesujących mnie zapachów, poprosiłam o pomoc w ich testowaniu. Pracownik dostarczył mi próbki i pozostawił mnie samą na pewien czas, abym mogła ocenić, jak zapachy rozwijają się na mojej skórze. Niestety, po zakończeniu testów, nie otrzymałam żadnego wsparcia ani porad w wyborze perfum, które byłyby najbardziej odpowiednie dla mnie.

Opinia o Quality Missala

Mimo tych umiarkowanie pozytywnych doświadczeń, muszę przyznać, że sam asortyment perfumerii Quality Missala jest niesamowicie interesujący. Ich wybór markowych perfum i rzadkich zapachów zapewnia niezapomniane doświadczenie dla prawdziwych miłośniczek perfum. Jeśli jesteś gotowa na samodzielną eksplorację i masz wiedzę na temat zapachów, możesz znaleźć prawdziwe perełki w tej perfumerii.

Podsumowując, wizyta w perfumerii Quality Missala była pełna sprzeczności – zachwyciłam się kilkoma zapachami, których nie znałam. Jednak chętnie też zaprowadzę tam znajomych, kiedy przyjadą do Warszawy, licząc, że docenią to miejsce jako osobliwą ciekawostkę turystyczną.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *